SALMA HAYEK BEYAZ SAÇLARINI GİZLEMİYOR!

“Beyaz saçlar bilgelik göstergesi.”

Birçok kadın beyaz saçlarını gizlemek için her ay saatlerce kuaför salonlarında zaman geçiriyor. Son aylarda farklı saç ürünleri ile beyaz saçları gizlemeye çalışan kadınlar arasında Salma Hayek’in olmadığını söyleyebiliriz! Beyaz saçlarını bir “bilgelik göstergesi” olarak tanımlayan Hayek, geçtiğimiz günlerde Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraf ile saç köklerindeki beyazları gizlemedi. 


Mavi bir havlu üzerinde uzanan Hayek, hem makyajsız ışıltısını hem de beyaz saçlarını öne çıkardı. “Bilgeliğin beyaz saçları,” yazan Hayek, son zamanlardaki düzenlemesiz ve filtresiz fotoğraf furyasına katıldı. Spot ışıkları altında olan bir çok yıldız gibi, yaş alma sürecini olabildiğince doğal yaşayan Hayek, saçları konusunda özgüvenli olmayanlara ilham kaynağı oldu. 

Özellikle son zamanlarda olgun bloggerların öne çıkması ile gri saçlar zaten popüler hale gelmişti. Geçtiğimiz senelerde her yaştan kadınların gri saçlarını unutamayız! Şimdi ise doğallığı vurgulayan gri saç trendi bu sene daha da büyüyecek gibi görünüyor. Özellikle eskisi kadar kuaför salonlarına gidemediğimiz şu günlerde siz de saçlarınızın doğallığını benimseyebilirsiniz! Gerçekten de bilgeliği ve deneyimi temsil eden beyaz saçlar farklı stiller ile oldukça havalı görünüyor.