SARAH JESSICA PARKER ‘HOCUS POCUS 2’ FİLMİNDE!

Bir sonraki Cadılar Bayramı’na ne kadar kalmıştı?

Disney hayranlarının en sevdiği günlerden biri olan Disney+ Günü için Sanderson kız kardeşlerini kostümleri ile paylaşan izlenim platformu, aynı zamanda son zamanlarda haberlerde dolaşan söylentileri doğrulamış oldu. İkonik bir Cadılar Bayramı filmi olan ‘Hocus Pocus’ filminin ikincisinin çekildiğini doğrulayan Disney+ “Şimdiden koşuşturuyorlar amok, amok, amok! Bette Midler, Sarah Jessica Parker ve Kathy Najimy, Sonbahar 2022’de vizyona girecek olan ‘Hocus Pocus 2’ filminin setindeler” yazdı. 


Son haftalarda Sarah Jessica Parker’ın yeni ‘Sex and the City’ uyarlaması olan ‘And Just Like That…’ dizisinin fragmanı ve fotoğrafları ile heyecanlanırken, Parker’ın programının oldukça yoğun olduğunu görmüş olduk. ‘And Just Like That…’ serisine ek olarak ‘Hocus Pocus 2’ filminin setinde olan Parker, Sarah Sanderson karakterine geri dönüş yaptı. 


Disney’in paylaşımında önce Parker’ın ful kostümü ile fotoğraflarını paylaşan People dergisi, Sanderson kardeşlerinin neredeyse 30 sene sonra hala aynı olduklarını gösterdi! 1993’teki orijinal filmde olduğu gibi korseli elbisesi ve uzun dalgalı saçları ile görülen Parker, filmin hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı. 

Newport’ta eskiden sömürge yasama meclisi için bir buluşma yeri olan tarihi bir koloni evinde çekilen ‘Hocus Pocus 2’ filmi için mekan ve çevresi tam bir Cadılar Bayramı temasına dönüştürüldü. İkinci film hakkında henüz fazla bir detay yayınlanmasa da Disney, orijinal filmde Sanderson kız kardeşlerini canlandıran Bette Midler, Sarah Jessica Parker ve Kathy Najimy’nin yeni filmde yer alacağını doğrulamış oldu. Entertainment Weekly’e göre “intikam için geri dönen Winfred, Sarah ve Mary’nin” Salem’deki güncel hikayelerini anlatacak olan ‘Hocus Pocus 2’ filminde Tony Hale, Sam Richardson, Hannah Waddingham, Doug Jones, Juju Brener, Froy Gutierrez, Taylor Henderson ve Nina Kitchen gibi yeni isimler de yer alacak. 

Önümüzdeki Sonbahar sezonunda Disney+ üzerinden vizyona girecek olan ‘Hocus Pocus 2’ filmini heyecanla beklerken Sarah Jessica Parker’ı kısa bir süre sonra ‘And Just Like That…’ serisinde yakalayabilirsiniz!