SCARLETT JOHANSSON GİZLİ DÜĞÜNÜ HAKKINDA KONUŞTU

Johansson, ilk kez Colin Jost ile evliliği hakkında konuştu...

Birçok önemli haber hakkında sessizliğini koruyan Scarlett Johansson, sonunda Colin Jost ile gizli düğünü hakkında konuştu. ‘Late Night with Seth Meyers’ programına katılan Johansson, düğünün COVID-19 önlemleri sebebiyle sürreal olduğunu anlattı. Davetlilere girişte test yaptıklarını ve özel yapım maskeler dağıttıklarını söyleyen Johansson, törenin Ekim 2020’de Palisades, New York’ta gerçekleştiğini belirtti. Dünyanın çoğunun karantinada olduğu bu dönemde düğünün gizli olmasının zor olmadığını söyleyen Johansson, yine de önlemler ve sağlık endişeleri sebebiyle stresli olduklarını ekledi. 


“Tabii ki alabileceğimiz tüm önlemleri almak istedik bu nedenle maske yaptırdık ve herkesin 100,000 defa test yaptırması gerekti.” diyen Johansson, davetli listesinde de elemeler yaptıklarını itiraf etti. “Bu aslında çok garip. Fotoğraflara bakıyoruz ve bu sadece şimdi olabilecek bir parti düzeni ama bunu yapmak zorundaydık.” diye ekleyen Johansson, her şeye rağmen törenin harika olduğunu belirtti. 

Kendi ailesini ve Jost’un ailesini bir araya getiren Johansson, büyükanne ve büyükbabaların da bulunduğunu söyledi. “Küçük ve samimi olsa da düğün çok güzeldi ve uzun bir süredir görmediğimiz insanları gördüğümüz için çok mutluyduk.” diye anlatan Johansson, “Bir araya gelebildiğimiz için kendimizi çok şanslı hissettik. Tam olması gerektiği gibiydi… Tabii maskesiz olsa daha iyi olurdu,” diye ekledi. 

Temmuz 2019’da Jost ile nişanlanan Johansson, tüzüğünü San Diego Comic-Con panelinde göstermişti. En başından beri büyük bir düğün istemeyen çiftin, töreni birkaç hafta içinde planladığı söylendi. Aileleri ve yakın arkadaşları ile samimi ve sessiz bir tören isteyen çift, hayallerindeki düğünü gerçekleştirdiler!