SCARLETT JOHANSSON GİZLİ EVLİLİĞİNİN DETAYLARINI PAYLAŞTI

Johansson ve Colin Jost, Ekim 2020’de evlenmişti…

İlk defa ‘Saturday Night Live’ şovu yıldızı Colin Jost ile evliliği hakkında konuşan Scarlett Johansson, Ekim 2020’de gerçekleşen düğünlerini anlattı. Altı ay önce Covid-19 sosyal mesafe kurallarına uyarak küçük bir seremoni ile evlenen Johansson ve Jost’un düğünleri Meals on Wheels America Vakfının paylaşımı ile ortaya çıkmıştı. Çiftin ‘Jost Married’ adlı bir teknenin üzerinde fotoğraflarını paylaşan vakıf, bağış kampanyasını duyurmuşlardı. Şimdi ise bu gizli düğünün detaylarını paylaşan Johansson, evliliklerinin bilerek sır olmasını istediğini söyledi. People dergisine konuşan Johansson, “Sanırım samimi ve küçük tutmak kasıtlıydı. Tüm olanlarla sınırlı olduğumuzu hissettiren bir şey olmasından ziyade kasıtlı bir samimiyete sahipmiş gibi hissetmesini istedik,” dedi. 

Düğünün tamamen güvenlik ve sağlık önlemlerine uygun olduğunu söyleyen Johansson, davetli olan herkesin konforlu ve güvende olmalarını istediklerini belirtti. “Ailemizle kutlayabildiğimiz için çok mutluyduk,” diyen Johansson, “Son yılda göremediğimiz sevdiklerimiz de vardı. Bu çok özeldi… Bunu yapabildiğimiz için çok şanslıyız,” diye ekledi. 

Palisades, New York’taki evlerinde gerçekleştiği söylenen düğünde, sadece Johansson ve Jost’un yakın arkadaşları ve aileleri vardı. Johansson geçmişte düğünü hakkında pek konuşmamayı tercih etse de, Jost Şubat ayında Entertainment Tonight’a tüm düğün planlamalarını eşine bıraktığını söylemişti. “Bir şeyleri biliyormuş gibi veya zevkliymiş gibi davranmıyorum,” diyen Jost, “Bu tür şeyler hakkında çok daha iyi bir zevke ve bilgiye sahip birine güvenmekten çok mutluyum… Hayalimdeki düğünü düşünerek büyümedim ve ‘istediğim şey bu’ diyebileceğim bir plan yoktu. Hayalimdeki düğünden çok hayalimdeki eşi hayal etmiştim,” diye ekledi.