SELENA GOMEZ AMELİYAT YARA İZİ HAKKINDA KONUŞTU

“Kim olduğum konusunda özgüvenliyim.”

Selena Gomez’in böbrek ameliyatı olmasından üç sene geçti.

İlk defa oldukça açık ve dürüst bir şekilde deneyimi hakkında konuşan Gomez, Instagram paylaşımı ile ameliyat sonrası yaşadıklarını anlattı.

La’Mariette’ten mavi bir mayo giyen Gomez, bugüne kadar yara izini gösterme konusunda özgüveni olmadığını belirtti. “Böbrek nakli olduğum zamanlarda ilk başta yara izini gösterme konusunda zorluk yaşadığımı hatırlıyorum. Fotoğraflarda olmak istemiyordum bu nedenle üstünü kapayacak şeyler giyiyordum. Şimdi, hiç olmadığı kadar kim olduğum ve yaşadıklarım konusunda özgüvenliyim” yazan Gomez, yara izini hayranları ile paylaştı. Gomez’in bu dürüst paylaşımını takdir eden hayranları arasında aynı deneyimi yaşayanlar da desteklerini belirttiler. Gomez’in bacağındaki dövmeyi tasarlayan Bang Bang NYC ise, “Yaralar adeta başka güzel bir dövme gibi görünür” yazdı. 

Son zamanlarda birçok ünlü doğum sonrası bedenlerinin en doğal halini ve çatlaklarını fotoğraf düzenlemeleri olmadan paylaşırken, bu akım beden algısını pozitif bir yönde etkiliyor. Geçmişte gördüğümüz pürüzsüz ciltler ve erişilmesi mümkün olmayan kusursuz bedenler artık geride kaldı! Gomez gibi birçok ünlü katıldıkları çekimlerde fotoğraf düzenlemelerini reddederken, kendi Instagram profillerinden de en doğal hallerini paylaşıyorlar. Kimsenin kusursuz olmadığını ve herkesin kusurları ile güzel olduğunu bir kez daha hatırlaran Gomez’in cesur paylaşımını tebrik ediyoruz!.