SELENA GOMEZ İLİŞKİLER HAKKINDA KONUŞTU

Gomez şu sıralar sadece kariyeri ve mental sağlığını düşünüyormuş.

Selena Gomez, pandeminden çok daha sağlıklı ve kariyer odaklı bir şekilde çıkmayı planlıyor. Entertainment Tonight’ın haberine göre şimdilik ciddi bir ilişki arayışında olmayan Gomez, kendisine, sağlığına ve kariyerine odaklanmak istiyor. Oldukça geleneksel bir kişiliği olmasına rağmen ‘doğru insanı’ bulana dek evlenmek ve aile kurmak için acele etmediği söylenen Gomez, şu sıralar uzun soluklu bir ilişki aramıyor. Önceliğini sağlığı, kariyeri ve yardım işleri olarak belirleyen Gomez, son yıllarda hiç olmadığı kadar fiziksel ve mental sağlığına önem veriyor. Hayatını biri ile paylaşmak için kendinin en iyi versiyonu olmak için çalıştığı belirtilen Gomez, kendini yeni bir ciddi ilişkiye başlamak için hazır hissetmiyor. 


Mental sağlığı ve kendi iyiliği için iş hayatına yoğunlaşan Gomez, biriyle ilişkiye başlamadan önce kendi bedeninde güvende ve mutlu hissetmek istiyor. Geçtiğimiz Eylül ayında makyaj sanatçısı ‘NikkieTutorial’ ismi ile anılan Nikkie de Jager’in programına katılan Gomez, pandemi döneminde romantik ilişkiler hakkında konuşmuştu. “Bir erkek arkadaşı istiyormuş algısı veren şarkılar paylaşmam çok komik” diyen Gomez, “Ve ben sürekli ‘Bunu ciddi algılamayın.’ demek zorunda kalıyorum. Erkekler gerçekten çok fazla iş gerektiriyor. Tüm eski sevgililerim benim deli olduğumu düşünüyor. Bu yüzden artık umrumda değil” diye eklemişti. 

Aynı şekilde Kasım ayında The Newsette’e konuşan Gomez, “Şu an yaptığım şeyleri önceki mental sağlığım ile yapamazdım. En iyi işlerim şu an gerçekleşiyor. Ve müziklerim arasında en iyisi ‘Lose You to Love Me’ oldu… Buna inanamadığım bir an olduğunu hatırlıyorum çünkü ilk ve ikinci gün, tepkiler çılgıncaydı ve gülümseyerek ‘İşte tam da bu yüzden her şeye değer. Bunca yıl kafam karışık ve aşıktım ve sonunda temiz bir sayfaya başlayabilirim’ diye düşündüm. Bunu sadece herkes şarkımı beğendi diye düşünmedim, bu sadece yaşadığım şeyleri neden yaşadığımı anladığım bir farkındalık oldu.” demişti. 

Etİketler