SELENA GOMEZ ESKİ SEVGİLİLERİ HAKKINDA KONUŞTU

“Tüm eski sevgililerim deli olduğumu düşünüyor ve bu umrumda değil.”

Pazartesi günü Youtuber Nikki Tutorials’ın bir videosuna katılan Selena Gomez, yeni güzellik markası Rare Beauty’den ürünler ile makyaj yaparken Nikki ile sohbet etti. Birçok farklı konu hakkında konuşan Gomez, makyaj sanatçısı Hung Vanngo’nun yeteceğine olan saygısını ve hayranlığını da anlattı. Düğün makyajı için kesinlikle Vanngo’yu tercih edeceğini söyleyen Gomez, “Bu muhtemelen asla olmayacak ama neyse,” diye espri yaptı. 

Şimdilerde yalnız olduğunu söyleyen Gomez, 2018’de Justin Bieber ile ayrıldıktan sonra uzun bir ilişki ile gündeme gelmemişti. Gomez’den ayrıldıktan çok kısa bir süre sonra Hailey Baldwin ile evlenen Bieber, hayranlarını şaşırtmıştı. Bieber’dan önce The Weeknd ile birlikte olan Gomez, ilişkisine Ekim 2017’de son vermişti. Karantina sürecinde bir partner bulmanın çok zor olduğunu söyleyen Gomez, kimseden bir teklif almadığını ve yalnız olmaktan mutlu olduğunu ekledi. 

“Bu komik bir durum çünkü erkek arkadaşım olmasını istediğimi ima eden şarkılar yayınlıyorum ama sonra böyle demek istemediğimi anlatmaya çalışıyorum. Arkadaşlar bu gerçekten zor bir iş. Tüm eski sevgililerim deli olduğumu düşünüyor ve bu umrumda değil,” diyen Gomez, şimdilik kendi ile tatmin olduğunu söyledi. Eğer eski sevgilileriniz haksız bir şekilde size ‘deli’ diyorsa Selena Gomez’den ilham alarak umursamayabilirsiniz!