SELENA GOMEZ GELİN OLDU!

Gomez, “Only Murders in the Building” çekimleri için gelinlik giydi.

Buse Saray BUSE SARAY 22 Mart 2023
SELENA GOMEZ GELİN OLDU!

Selena Gomez'in başrollerini Steve Martin ve Martin Short'la paylaştığı Only Murders in the Building'in üçüncü sezonunda hayranlarına bir sürprizi var!Gomez, salı günü New York'ta dizinin çekimi için mükemmel bir geline dönüştü. Gösteride Mabel Mora'yı canlandıran yıldız, uzun geleneksel duvak ve şeffaf eldivenlerle eşleştirilmiş prenses tarzı elbisesiyle büyüledi.30 yaşındaki aktris, alçak bir topuzun içine topladığı siyah saçlarıyla sallanan küpeler taktı ve parlak kırmızı rujla bir renk patlaması ekledi. Yardımcı yıldızları Martin Short ve Steve Martin de bazı enstantanelerde yer aldı ve hayranlara bu gelecekteki hikayeye dair ipuçları verdi.
Steve Martin Twitter'da Selena ile gelinlikli bir görüntü paylaştı, “Bil bakalım az önce ne oldu!” yazdı. Martin ayrıca Selena ile Short’un bir fotoğrafını paylaştı ve "Meğer bu da olmuş." Yazdı.

2021'de gösteri başladıktan kısa bir süre sonra Selena, dizide iki komedi deviyle çalışma deneyimi hakkında konuştu. "Bana hemen bir üçlünün parçasıymışım gibi hissettirdiler. Onlar en iyileri. Son derece alçakgönüllü ve nazikler ve hayata şimdiye kadar tanıştığım herkesten farklı bir insani bakış açısına sahipler” dedi.

Üçü de aynı apartmanda yaşayan ve gerçek suç podcast'lerine çok düşkün olan insanları oynuyor.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.