SELENA GOMEZ İÇİN BIEBER DÖNEMİ TAMAMEN SONA ERDİ

Gomez, hayatında yeni bir sayfa açtığını belirtti…

Ne zaman Selena Gomez yeni bir şarkı çıkarsa hemen Justin Bieber hakkında olduğu söylentileri çıkıyor… Aynı şey Justin Bieber için de geçerli. İkilinin ayrılmalarından uzun bir süre geçse ve Justin Bieber, Hailey Baldwin ile evlenmiş olsa da hayranları bir türlü bu ayrılığı kabul edemiyor. Ancak net bir şekilde söyleyebiliriz: Selena Gomez’in Justin Bieber’a olan kalp kırıklığı hem kişisel hem de müziği açısından sona erdi. Ekim 2019’da peş peşe ‘Lose You To Love Me’ ve ‘Look At Her Now’ şarkılarını yayınlayan Selena Gomez, bunun kasıtlı olduğunu ve insanların Jelena’nın sona erdiğini kabul etmelerini istediğini söyledi. 

Rolling Stones dergisine röportaj veren Gomez, “Lose You to Love Me ve Look at Her Now şarkılarını peş peşe çıkarmak benim fikrimdi. Yapım şirketim bu konuda biraz endişeliydi çünkü iki şarkının da değer kaybetmesini istemiyorlardı. Sözleri sebebiyle ‘Lose You to Love Me’ şarkısının daha büyük olacağını biliyordum çünkü bunu içten hissediyordum. İnsanların bunun bir yolculuk olduğunu ve artık tamamen bittiğini anlamalarını istedim. İnsanların beni sadece yaralı ve üzgün görmesini istemiyorum. Bunu gerçekten artık istemiyordum. İnsanların, gerçek hisler yaşadığımı ve hayatımın bu bölümünün sona erdiğini bilmelerini istedim,” dedi. 

‘Rare’ albümü için şarkıların sözlerine odaklandığını söyleyen Gomez, dönüşüm, kırılganlık ve kalp kırıklığı hislerine yoğunlaştığını belirtti. “İçeriğin gerçekten çok güçlü olduğunu hissettim ve bu beni mutlu etti. Sanırım bir albümün yapımında hiç bu kadar katkıda bulunmamıştım. Bu bana daha çok özgüven ve güç verdi. Söyleyeceklerimin kontrolünü ele aldım ve ne yapacağımı biliyordum,” diyen Gomez, hayranlarının Bieber ile yolculuğunun sona erdiğini kabul etmelerini istediğini söyledi. 

‘Lose You to Love Me’ ve ‘Look at Her Now’ şarkıları ilk çıktığında Ryan Seacrest ile konuşan Gomez, bu şarkıların Bieber ile ayrılığına adanan son şarkılar olduğunu söylemişti. O dönemlerden Gomez, neredeyse 10 sene boyunca sürekli ayrılıp barıştıktan sonra Mart 2018’de Bieber ile ilişkilerine son noktayı koymuştu. Haziran 2018’de Hailey Baldwin ile birlikteliğe başlayan Justin Bieber, Temmuz 2018’de nişanlanmış ve Eylül 2018’de evlenmişti. Ekim 2019’da Seacrest ile konuşan Gomez, “Bu iki şarkı hayatımın bu bölümünü sevimli bir kurdele ile bağlayıp veda etmemi temsil ediyor. Albümün geri kalanı ise şu an olduğum noktayı ve nereye gittiğimi anlatıyor. Bu nedenle bu şarkılar çok güzel ama en iyilerini sona sakladım,” demişti. 

Etİketler