SELENA GOMEZ SATURDAY NIGHT LIVE PROGRAMINI SUNDU!

Gomez birbirinden farklı karakterlere büründü…

Geçtiğimiz hafta sonu Selena Gomez, ‘Saturday Night Live’ programında sunucu oldu. Uzun bir süredir bu sunuculuk deneyimi üzerinde çalışan Gomez, öncelikle ‘Saturday Night Live’ bekleme odasında ne kadar fazla bekar insanın aşkı bulduğu konusunda şaka yaptı. Daha sonra ise kendi bekarlığı hakkında konuşan Gomez, “Sunuculuk yapmam konusunda en mutlu olduğum sebeplerden biri bekar olmam. Ve SNL’in aşkı bulmak için harika bir yer olduğunu duydum! Emma Stone, eşi Dave McCary ile burada tanışmış. Scarlett Johansson ve Colin Jost, Pete Davidson ve Machine Gun Kelly,” diyerek güldü. 


Hala aşkı aradığını belirten Gomez, randevu uygulamalarında olmadığının altını çizdi. “Aşkı tezahür ettiğimi evrene yaymak istiyorum. Ruh eşimi aradığımı söylemek isterdim ama bu noktada herkesi kabul edebilirim,” dedi. ‘Saturday Night Live’ sunuculuğunda ilk deneyimi için arkadaşlarından tavsiye aldığını belirten Gomez, “En eski arkadaşlarımdan biri olan Miley Cyrus’a sordum ve bana ‘Sadece kendin ol ve eğlen,’ dedi. Ben de ‘Miley, bu seni taklit edebilmem için bir bahane mi?’ dedim,” diyerek Miley Cyrus’un taklidini yaptı. 


Arkadaşı Miley Cyrus’u taklit ettikten sonra sürpriz bir ziyaret ile karşılaşan Gomez, daha sonra Steve Martin ile bir skeçe katıldı. Martin ile bir Hulu serisinde yer alan Gomez, Martin’in karakterine farklı sorular yönlendirdi. Bir başka skeçte ise Gomez, popüler ‘Old Enough’ Netflix dizisinden ilham alan bir hikayede yer aldı. Son olarak Melissa Villaseñor ile bir skeçte yer alan Gomez, Meksika kökenli bir kadını canlandırdı.

Etİketler