SELENA GOMEZ ŞEF OLUYOR!

Gomez, HBO Max ile yeni bir projeye imza atıyor.

HBO’un yeni izlenim platformu HBO Max ile yeni bir projeye imza atan Selena Gomez, 27 Mayıs’ta ekranlarımıza bir şef olarak gelecek! Bir yemek programına başlayan Gomez’in yeni şovunun ismi “Untitled Cooking Project” (İsimsiz Yemek Pişirme Projesi). On bölümlük seride yer alan Gomez aynı zamanda şovun yapımcılığını da üstleniyor. 

Şovun çekimlerini karantina süresinde gerçekleştiren Gomez, her bölümde farklı bir usta şef ile birlikte yemek pişirecek. Her bölümde yemek ile alakalı vakıfların altı çizilirken aynı zamanda farklı yemek türleri işlenecek. Seri boyunca yemek yapmayı öğrenecek olan Gomez, karantina tariflerini sevenleri ile paylaşacak. “Yemeğe olan sevgim konusunda her zaman açık oldum” diye bir açıklama yapan Gomez, “Sanırım röportajlarda yüzlerce kez başka bir kariyerim olsaydı ne yapardım sorusunu duydum ve hep bir şef olmanın eğlenceli olacağını düşündüğümü söyledim. Kesinlikle bu konuda resmi bir eğitimim yok! Birçoğumuz gibi evdeyken kendimi daha çok yemek pişirirken ve mutfakta deney yaparken buluyorum” diye ekledi. 

Gomez’e ek olarak HBO Max’in İçerik Yöneticisi Sarah Aubrey de, “Selena Gomez’i HBO Max’teki ilk programlarımız arasında gördüğümüz için çok heyecanlıyız ve tıpkı hepimiz gibi onun karantina döneminde mutfakta yemek pişirme becerilerini geliştirme maceralarını izleyeceğimiz için çok mutluyuz. Kararlılığını en üst düzey mutfak sanatçılarıyla harmanlamak izleyiciler için hem eğlendirici hem de öğretici olacak. Hepimiz bu aralar yemek becerilerimiz üzerinde çalışıyoruz, evde yemek yapmak nasıl daha heyecanlı, eğlenceli ve lezzetli olur hep beraber göreceğiz” dedi.