SELENA GOMEZ VE DRAKE BİR ARAYA GELİYOR

Yeni bir şarkı için değil! Bir film için...

‘Euphoria’ serisinin hayranları yeni sezonu sabırsızlıkla beklersek dizinin yapımcısından farklı bir haber geldi. ‘Euphoria’ dizisinin yeni sezonunu beklemenin yanı sıra yeni bir film için heyecanlanmaya hazır olun! Petra Collins tarafından yönetilecek olan ‘Spiral’ adındaki psikolojik gerilim filminin yapımını ‘Euphoria’ serisinde olduğu gibi Drake üstlenecek. Ancak bizi heyecanlandıran sadece yapım ekibinde Drake olması değil aynı zamanda başrolde Selena Gomez olması. 

Projede yer alan ünlü isimlerin yanı sıra filmin arkasındaki anlam çok daha geniş. Deadline’ın haberine göre oldukça güncel bir konuya değinecek olan ‘Spiral’ filmi bir sosyal medya influencerın takıntılarının kendisine nasıl zarar verdiğini anlatacak. ‘Euphoria’ serisinin arkasındaki yapım şirketi Picturestart’ın üstleneceği filmde Drake ile birlikte Adel Nur da var. 

Kanadalı sanatçı, fotoğrafçı ve model Petra Collins’in ilk yönetmenlik deneyimi olacak olan ‘Spiral’ filmi şimdiden dikkatimizi çekmeyi başardı. Fotoğrafçılığı ile bilinen Collins, kısa bir süre önce Hollywood girişini ‘Transparent’ yapımında Agnyss ile yapmıştı. 2015’te bir dergi çekimi setinde tanışan Gomez ve Collins, daha önce de birlikte çalışmışlardı. Gerilim filmlerine olan tutkuları ile Gomez ile yakın arkadaş olan Collins, Gomez’in korku filmi ilhamlı ‘Fetish’ müzik videosunun da yönetmenliğini üstlenmişti. 

Geçtiğimiz senelerde sosyal medyaya karşı olan tutumunu açıkça dile getiren Gomez, Instagram’ın mental sağlığa zarar verdiğini söyleyerek birçok kez sosyal medya detoksu yapmıştı. Tamamen Instagram’dan vazgeçmeyi düşünmediğini ama sosyal medya ile arasında dengeli bir ilişki kurmak istediğini söyleyen Gomez, “Sosyal medyanın neslimin bir kısmını mahvettiğini ve kişiliklerine zarar verdiğini söylemesem yalan söylemiş olurum” demişti. 

2019’da Raquelle Stevens ile bir röportaja katılan Selena Gomez, Instagram’daki zorbalığa değinmişti. “İnsanların sosyal medya ili iyi bir ilişkileri olmasını istiyorum” diyen Gomez, “Sosyal medya yakın bir zamanda ortadan kaybolmayacak. Ama gerçek dünyanın önünüzde olduğunu fark etmek sağlıklı bir şey. Sosyal medyada paylaştım yaptığım zaman, yüzde yüz özgün olmasına dikkat ediyorum ve buna emin olunca paylaşıyorum,” diye eklemişti. Sosyal medyadaki erişilemez güzellik standartlarına da değinen Gomez, “Çok güzel ve farklı karakterlerde kızlar görüyorum ve yakalamaya çalıştıkları belirli bir görüntü tarafından yok oluyorlar. İçlerinde olmayan bambaşka biri olmaya çalışıyorlar ve biliyor musunuz? Bunu anlıyorum. Başka insanların sayfalarına bakıyorum ve ‘kendimi düzeltmeliyim’ diye düşünüyorum” demişti.