SELENA GOMEZ VE HAILEY BIEBER’IN TIKTOK DRAMASI

Selena ve Hailey paktı kuruluyor!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 26 Mart 2023
SELENA GOMEZ VE HAILEY BIEBER’IN TIKTOK DRAMASI Getty Images

Selena Gomez geçtiğimiz haftaya hayranlarına bir duyuru ile başladı. Hayranlarına Hailey Bieber’ı rahatsız etmelerine son vermelerini isteyen Gomez, Bieber’ın TikTok’ta yaşadığı negatif yorumlara değindi. Geçtiğimiz haftalarda Hailey’nin Selena’ya olan tutumunun tarihçesi oldukça fazla paylaşılmıştı. Gomez’in duyurusundan sonra Hailey Bieber da sessizliğini bozarak internet dünyasının kendisine olan tutumundan çok rahatsız olduğunun altını çizdi. 

Haftalardır Selena Gomez ile bu dramayı nasıl ele alacaklarını konuştuklarını itiraf eden Hailey, Selena’yı Instagram’dan takip etmeye başladı, Selena da aynı şekilde Hailey’i geri takip etti. Yaptığı paylaşımda tüm detayları anlatan Bieber, “Son birkaç haftadır Selena ile aramızda devam eden bu dramayı nasıl aşacağımızı konuştuğumuz için Selena'ya sesini duyurduğu için teşekkür etmek istiyorum. Son birkaç hafta, sürece dahil olan herkes için çok zor oldu ve milyonlarca insan bu konuda son derece zararlı olan çok fazla nefret görüyor. Sosyal medya, topluluk oluşturmanın ve bağlantı kurmanın inanılmaz bir yolu olsa da, bunun gibi şeyler insanları bir araya getirmek yerine yalnızca aşırı bölünme yaratıyor. Konular her zaman bağlamından çıkarılabilir veya amaçlanandan farklı bir şekilde yorumlanabilir. Hepimizin, ben de dahil olmak üzere, ne paylaştığımız ve ne söylediğimiz konusunda daha düşünceli olmamız gerekiyor. Sonunda, sevginin her zaman nefret ve olumsuzluktan daha büyük olacağına ve her zaman daha fazla empati ve şefkatle tanışma fırsatı olduğuna inanıyorum,” yazdı. 

Geçtiğimiz günlerde Instagram hikayesinden Hailey’e cevaben bir paylaşım yapan Gomez, “Hailey Bieber bana ulaştı ve ölüm tehditleri ve nefret dolu yorumlar aldığını anlattı. Benim savunduğum bu değil. Hiç kimse nefret veya zorbalık yaşamak zorunda kalmamalıdır. Her zaman nezaketi savundum ve gerçekten tüm bunların durmasını istiyorum,” yazdı. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.