SELENA GOMEZ SARIŞIN OLDU

Gomez imzası haline gelen koyu kumral saç stilinden vazgeçti!

2020’de Rare Beauty markasını çıkaran Selena Gomez, güzellik ve makyaj dünyasında adını duyurmaya başlamıştı. Şimdi ise saç stilleri konusunda da uzmanlığını göstermeye kararlı olan Gomez, imzası haline gelen koyu kumral saçlarından vazgeçerek yepyeni bir stil ile karşımıza çıktı. 23 Nisan’da Rare Beauty’nin Instagram sayfasından yeni saçlarını görücüye çıkaran Gomez, platin sarı saçlarını tercih etti. 

“Yeni stil. Şimdi yeni Rare Beauty dudak ve allık tonları seçmem gerekiyor” yazan Gomez, dramatik değişiminin makyaj stillerinde de değişimlere sebep olacağının işaretlerini verdi. Platin sarısı saçlarını 70’ler tarzı kaküller ile birleştiren Gomez, zahmetsiz dalgaları ile yeni sezonda bize ilham kaynağı oldu. 

Hayranları tarafından pozitif tepkiler alan Gomez, daha önce de klasik kahverengi saçlarını değiştirmişti. 2017’de Amerikan Müzik Ödülleri kırmızı halısında benzer bir sarı saç rengine yönelen Gomez, sürpriz değişimlerin adresi! 

Uzun bir süredir Gomez’in saç stilist olarak çalışan Nikki Lee ve Riawna Capri, Instagram üzerinden Gomez’in yeni saç renginin tarifini verdiler. 10 seneyi aşkın bir süredir Gomez’in saçları ile ilgilendiklerini söyleyen saç stilistleri, Gomez’in genelde klasiğe yöneldiğini ancak bu sefer büyük bir değişim istediğini vurguladılar. “Bu sarı çok farklı ve cilt tonuna uygun tonların soğuk ve sıcak dengesini bulmaya çalıştık” diyen Lee ve Capri, “Bu çok daha asi bir stil ve yaz için mükemmel” diye ekledi.