SELENA GOMEZ'DEN DUYGUSAL MESAJ

Gomez, otuzuncu yaşını kutluyor!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 02 Ağustos 2022
SELENA GOMEZ'DEN DUYGUSAL MESAJ Getty Images

Sosyal medya ile arası pek de iyi olmayan Selena Gomez, TikTok’tan duygusal bir video mesajı yayınladı. 20 ve 30 yaşları arasında birçok projede yer alan Selena Gomez, özel hayatında da çalkantılar yaşamıştı. Lupus ve bipolar bozukluğu teşhisi konulan Gomez, bu yıllarda hit solo albümleri çıkardı, birçok kez sosyal medyaya ara verdi, dramatik ayrılıklar yaşadı, Hulu ve HBO Max serilerinde yer aldı, bir güzellik markası ve mental sağlık fonu kurdu ve tüm bunlar ile sadık hayran kitlesini korumayı başardı. 

Bir zamanlar Instagram’ın en çok takip edilen yıldızı olan Gomez, 2017’de hesabının şifresini ve kontrolünü asistanına vererek sosyal medyaya ara vermişti. Şimdi ise geri dönüş yapan Gomez, TikTok’ta eğlenceli paylaşımları ile gündemimizde. Geçtiğimiz günlerde otuzuncu yaşını kutlayan Gomez, paylaştığı en son TikTok’ta hayranları ile en samimi duygularını paylaştı. “Evet, TikTok’ta pek konuşmuyorum. Bu yüzden bu biraz garip” diyen Gomez, “Doğum günümü kutlayan herkese çok teşekkür etmek istedim. Bazı mesajlarınızı gördüm; Çok fazla yorum okumam ama okuduğum birkaç tanesi gerçekten çok tatlıydı ve bunu hafife almadığımı bilmenizi isterim” diye ekledi. 


@selenagomez


♬ original sound - Selena Gomez


Bu cümleleri kurduktan sonra gözleri dolan Gomez, güzellik markasıyla birlikte başlattığı akıl sağlığı fonuna atıfta bulunarak, "Rare Impact Fund'a bir kuruş bile olsa katkıda bulunan herkese teşekkür etmek istiyorum,” diye ekledi. “Daha çok minnet duyamazdım. Otuz yaşındayım ve şu ana kadar bunun tadını çıkarıyorum. Hayatımda olduğunuz, benimle birlikte büyüdüğünüz için hepinize kalbimin derinliklerinden teşekkür etmek istiyorum,” diyen Gomez, “Benimle başa çıktığınız için. Hepinize çok teşekkür ederim ve her neredeyseniz umarım harika bir akşam üstü, gece, gün ve sabah geçiriyorsunuzdur,” diye ekledi. TikTok paylaşımına ek olarak Instagram’dan bir fotoğraf yayınlayan Gomez, “Yetişmek için bir anım oldu. Söylenecek o kadar çok kelime var ki, o yüzden sadece bununla yetineceğim. Yirmili yaşlarım, asla unutmayacağım güzel, zor ve güzel anlardan oluşan bir yolculuktu. Her biri beni bugün olduğum kişiye dönüştürdü. Ben hala öğrenen ama neyin önemli olduğu ve ne istediğinden daha emin olan biriyim. Yoldaki her hediye ve her ders için minnettar olan biri. Etrafımdaki pek çok güçlü, güçlendirici insan tarafından cesaretlendirilerek ilerliyorum. Her seferinde bir gün güzel ve acı verici olanı almak için elimden gelenin en iyisini yapmak ve hepsinin kendim/başkaları/siz için beni olabileceğim en iyi ben yapmasına izin vermek istiyorum. Birkaç gün kutlama yaptıktan sonra kalbim dolu, minnettar hissediyor ve 30'u gerçekten sevmeye başladığımı söyleyebilirim. Hayatımın bir parçası olduğunuz için ÇOK teşekkü


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.