SELENA GOMEZ'İN 30.YAŞ PARTİ STİLİ

Gomez, doğum günü partisi için göz alıcı ve cüretkar bir stil tercih etti.

Buse Saray BUSE SARAY 26 Temmuz 2022
SELENA GOMEZ'İN 30.YAŞ PARTİ STİLİ

Selena Gomez, 30 yaşına büyüleyici bir şıklıkta girdi!

Gomez, 30. doğum günü partisi için göz alıcı ve cüretkar bir Versace elbise tercih etti. bacaklarını ortaya çıkaran yüksek bir yırtmaca sahip olan drapeli tül elbise, şarkıcının omuzlarından gururla dökülüyordu. Yıldız, gümüş bantlı topuklu sandaletler, gümüş halka küpeler ve şık yarı toplu saçlarıyla çarpıcı güzelliğini tamamladı.Selena, Instagram'da 30 yaşına geldiğinde 20'li yaşlarının onu, bugün olduğu kişi haline getiren iyi, zor ve güzel anlarda bir yolculuk olduğunu yazdı.


Gomez, partide çekilmiş portrelerini paylaşarak, şunları yazdı; "Söylenecek o kadar çok kelime var ki. Yirmili yaşlarım, asla unutmayacağım zor ve güzel anlardan oluşan bir yolculuktu. Her biri beni bugün olduğum kişiye dönüştürdü. Ben hala öğrenen ama neyin önemli olduğu ve ne istediğinden daha emin olan biriyim. Yol boyunca her bir hediye ve her bir ders için minnettar olan biri. Etrafımdaki pek çok güçlü, güçlendirici insan tarafından cesaretlendirilerek ilerliyorum. Güzeli ve acıyı almak için elimden gelenin en iyisini yapmak ve hepsinin beni kendim/başkaları/siz için olabileceğim en iyi ben yapmasına izin vermek istiyorum. Birkaç günlük kutlamadan sonra kalbim, minnettar hissediyor ve 30'dan gerçekten hoşlanmaya başladığımı söyleyebilirim. Hayatımın bir parçası olduğunuz için ÇOK teşekkür ederim. Hepinizi çok seviyorum!".


Gomez, partisinde giydiği omuzları açık, çarpıcı Versace elbisesiyle çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabında paylaştı ve ekibine teşekkür etti.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.