SELENA GOMEZ'İN GÜZELLİK MARKASI ÇALIŞMALARI

Selena Gomez gizlice, kendi güzellik markası üzerinde çalışırken, markasının patentini alması oyuncunun planlarını açığa çıkardı.

Women's Wear Daily'in Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi'nden aldıkları bilgilere göre 11 Temmuz'da Gomez, yapımevi July Moon Productions aracılığıyla "Selena Gomez" adlı marka patentini, bir dizi güzellik ürünü için almış. Güzellik ürünleri; parfümler, kokular, tütsüler, sabunlar, nemlendiriciler, kozmetik, tıraş sonrası, vücut, cilt, saç, ve tırnak bakım ve güzellik ürünlerinden oluşuyor.

Gomez, elbette, bu koleksiyon hakkında tek kelime bile etmedi ve başarılı sanatçıdan bu koleksiyonla ilgili şeyler duymamız çok yakın bir zamanda olmayabilir. Örneğin Rihanna, Fenty Beauty'nin patentini 4 sene önce almıştı fakat marka Eylül 2017'de resmi olarak duyuruldu.

Bu yaz sosyal medyada pek aktif olmayan Gomez, Entertainment Tonight haberine göre bu sonbaharda daha meşgul olacak ve yeni bir albüm yayınlayacakmış. Bir kaynağın Entertainment Tonight'a söylediğine göre Selena, "tekrar meşgul olmadan önce boş zamanının tadını çıkarıyor. Selena bir süredir yeni albümü üzerine çalışıyor ve bu sene içinde yayınlamayı planlıyor. Bu yeni albüm, Selena'nın farklı bir tarafını anlatacak ve oldukça kişisel. Geçtiğimiz senelerde başından çok şey geçti ve şimdi bunları dünya ile paylaşmaya hazır."


Etİketler