ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

SELENA GOMEZ’İN SOSYAL İZOLASYON ÖNERİLERİ

Gomez’in önerileri arasında eski sevgilisi The Weeknd’in şarkısı var!

Sosyal izolasyon sürecimiz uzadıkça yapacak eğlenceli ve verimli şeyler de sıra sıra bitiyor… İnternetten ilginç fikirler araştırdıktan ve telefon rehberimizdeki herkesi aradıktan sonra yine yapacak farklı bir aktivite bulamadıysanız Selena Gomez’in tavsiyelerine kulak verin! Filmler, TV serileri, Instagram hesapları, şarkılar, podcastler ve kitaplardan oluşan bir sosyal izolasyon listesi hazırlayan Gomez, evde kaldığınız süre boyunca sıkılmanıza izin vermiyor!

“Modumu pozitif tutmak ve zamanı geçirmek için İzlediğim, dinlediğim ve okuduğum şeyleri görebilirsiniz. Umarım bu yardımcı olur!” diyen Gomez, Instagram hikayesinden önerilerini paylaştı. 

@selenagomez / Instagram

İlk olarak film önerileri ile başlayan Gomez’in film listesinde: ‘Invisible Man,’ ‘Jennifer’s Body,’ ‘American Hustle,’ ‘Uncut Gems,’ ‘Clueless,’ ‘Sugar and Spice,’ ‘After the Wedding,’ ‘Zodiac,’ ‘Election’ ve ‘Flirting With Disaster’ vardı. Her türden film önerisi yapan Gomez hem yeni hem de retro film önerileri ile oldukça geniş bir liste paylaştı. 

Elimizden düşürmediğimiz telefonlarımızda, saatlerimizi Instagram hesaplarına bakarak geçirebileceğimizi inkar etmiyoruz! Bir fotoğraftan diğerine, bir hesaptan diğerine atlarken, bir bakıyoruz akşam olmuş… Bizlerden farklı olmadığını gösteren Selena Gomez, Instagram’da en çok sevdiği hesapları paylaştı: yemek hesabı Tiny Kitchen (@tinykitchentm), yazar Jessica Yellin (@jessicayellin), Gomez’in kıyafetlerini Barbie bebekler üzerinde canlandıran Barbie Doll (@selenagomez.doll), Saturday Night Live şovunun taklit komedyeni Chloe Fineman (@chloeiscrazy) ve VHS’in nostaljik videolarını paylaşan Nostalgia Video (@nostalgia.video).

@selenagomez / Instagram

İzleyecek filmler listesinin sonuna geldiyseniz, daha fazla zaman alan dizilere yönelebilirsiniz. Bunun için de tavsiyelerini eksik bırakmayan Gomez: ‘The Morning Show’ (Apple TV), ‘Good Girls’ (Netflix), ‘The Servant’ (Apple TV), ‘Saturday Night Live’ (NBC), ‘The Mind Explained’ (Netflix) serilerini önerdi. Listesine ‘Tiger King’ serisini eklemeyen Gomez, daha önce bir Instagram canlı yayın videosunda “Şu sıralar Netflix’teki ‘Tiger King’ serisini izliyorum. Oldukça ilginç. Bir de ‘Good Girls’ dizisini izliyorum. Başka ne vardı? The Hunt’ı izlemiştim, aslında sinemalara gelecekti. Güzel bir filmdi,” demişti. 

@selenagomez / Instagram

Öneri listesine devam eden Gomez, sosyal izolasyon süresinde dinlediği şarkıları hayranları ile paylaştı. Tüm tavsiye listesinde en çok dikkat çeken maddeler de buradaydı! Neden mi? Çünkü Gomez, eski sevgilisi The Weeknd’in ‘After Hours’ albümünden bir şarkı paylaştı! Aşağıda Gomez’in şarkı önerilerini görebilirsiniz:

“If the World Was Ending” — Julia Michaels ve JP Saxe


“You Say” — Lauren Daigle


“Snowchild” — The Weeknd 


“The Blessing” — Kari Jobe, Cody Caries ve Elevation Worship


“The Box” — Roddy Ricch


İzleyecek ve dinleyecek şeyleri tamamladıktan sonra okunacak şeylere gelen Gomez’in önerileri arasında ise Michelle Obama’nın ‘Becoming,’ Karla Cornejo Villavicencio’nun ‘The Undocumented Americans’ ve Laura Lynne Jackson’un ‘Signs’ kitapları vardı. 

@selenagomez / Instagram


@selenagomez / Instagram

Son olarak önerilerini podcastler ile tamamlayan Gomez: Jay Shetty’nin ‘On Purpose,’ NPR’ın ‘Wait Wait… Don’t Tell Me,’ Oprah ve Eckhart Tolle’un ‘A New Earth’ ve ‘Get Sleepy’ podcastlerini listeledi.