SEX AND THE CITY GERİ DÖNÜYOR!

Yanlış okumadınız! Carrie Bradshaw ve arkadaşları yeniden ekranlarımızda olacak…

Pandemi, Hollywood’un eski şovları yeniden çekme isteğini artırdı! ‘The Fresh Prince of Bel Air’ ve yeni ‘Gossip Girl’ uyarlamalarından sonra şimdi ise ‘Sex and the City’ serisinin HBO Max ile yeniden çekileceğini duyduk. Dürüst olmak gerekirse yeniden çekilen diziler arasında en çok heyecanlandıran ‘Sex and the City’ olabilir! Page Six’in haberine göre Sarah Jessica Parker Carrie Bradshaw rolüne, Cynthia Nixon Miranda Hobbes rolüne ve Kristin Davis ise Charlotte York-Goldenblatt rollerine geri dönecek. Üçüncü ‘Sex and the City’ filmine de pek sıcak bakmayan Samantha Jones’u canlandıran Kim Cattrall’ın yeni seriye de katılmayacağı belirtildi. Samantha’nın eksikliğini hissedecek olsak da, 2020’nin son günlerinde yeni SATC haberi tüm modumuzu yükseltti!

Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon ve Sarah Jessica Parker (Getty Images)

Daha önce Entertainment Tonight’a konuşan Sarah Jessica Parker, bir kez daha New York Star yazarı olan Carrie olarak ekranlara dönebileceğinin ipuçlarını vermişti. “Buna yeniden çekim demem, tekrar ziyaret etmek” derim diyen Parker, “Hepsinin şimdi nerede olduklarını görmek isterdim. Meraklıyım, dünya çekilen son filmden beri çok değişti” diye eklemişti. Bradshaw’un teknoloji, sosyal medya, #MeToo ve Time’s Up hareketleri hakkındaki yorumlarını merak ettiğini dile getiren Parker, yeni seride güncel konuların olmasını istediğini belirtti. 

‘Sex and the City’ dizisinin uyarlandığı romanın yazarı Candace Bushnell, 2019’da popüler hikayesini yeniden ziyaret ederek, 50’li yaşlarda Manhattan’da flört etmek hakkında ‘Is There Still Sex In The City?’ adlı bir anı kitabı yazmıştı. HBO Max’in yeni ‘Sex and the City’ serisi hakkında henüz detaylar olmasa da, bu kadarı bile bizi sevindirmeye yetti!