SIKI DOSTLAR: MEGHAN MARKLE VE CHRISSY TEIGEN

Bu ikilinin arkadaş olduğunu biliyor muydunuz?

Geçtiğimiz akşam Andy Cohen ile ‘Watch What Happens Live’ programına katılan Chrissy Teigen, Meghan Markle ile ilgili beklenmedik bir şey açıkladı. Markle ile özel bir sebepten iletişim kurduğunu söyleyen Teigen, geçen sene arkadaş olduklarını ekledi. 


Ekim ayında üçüncü bebeği Jack’i hamileliğinin yarısında kaybeden Teigen, Markle’ın kendisi ile iletişime geçtiğini söyledi. Kasım ayında bir açıklama yapan Markle da yaz aylarında ikinci hamileliğinde bebeğini kaybettiğini söylemişti. Şimdi ise yeniden hamile olan Markle, önümüzdeki yaz aylarında bir kız dünyaya getirecek. 

İngiliz basınının aksine Markle’ı “çok kibar ve harika,” olarak açıklayan Teigen, “Kaliforniya’ya taşındığından beri iletişimdeyiz. Konuştuğumuz andan veri bana çok kibar davrandı. Jack’i kaybettikten sonra bana yazdı. O harika ve çok kibar, herkesin dediği kadar nazik. Sonra hakkında yazılanları görüyorsunuz ve ‘Tanrım, bu insanların sorunu ne? Bu kadar nazik birini kötü göstermeye çalışıyorlar,’ diye düşünüyorsunuz. Yani kısacası, o harika biri,” dedi. 

Meghan Markle ve Prens Harry’nin Oprah röportajını izlediğini söyleyen Teigen, röportajdan sonra Meghan ile konuştuğunu da söyledi. “Evet, onunla Oprah röportajından sonra konuştum,” diye söze başlayan Teigen, “İzledikten sonra ‘Bu çok büyük bir olay,’ diye düşündüm. Ama aynı zamanda izleyebilmek için çok uzun bir süre beklemiştim ve izleyene kadar çok fazla şey duymuştum. Ama program oldukça aydınlatıcı oldu. Oldukça!” diye ekledi. 

Meghan Markle ile röportaj üzerine ekstra bir şey konuşmadıklarını söyleyen Teigen, “Konuştuğu şeyler hakkında çok açık oldu ve onun gerçekleri en başından veri böyleydi. Bu yüzden bana fazla bir şey daha eklemesine gerek yoktu,” dedi.