SNL, 2021'İ BILLIE EILISH VE PAUL RUDD İLE BİTİRİYOR.

Billie Eilish ve Paul Rudd, 2021'in son iki "Saturday Night Live" bölümüne ev sahipliği yapacak.

Billie Eilish ve Paul Rudd, yılın son Saturday Night Live sunucuları olarak belirlendi. Billie Eilish, programda çifte görev üstleniyor. Bu yazın başlarında ikinci albümü Happier Than Ever piyasaya sürülen Eilish, 11 Aralık'ta sunuculuk yapacak ve müzikal konuk olarak sahne alacak.

Ellish, ev sahibi ve müzikal konuk olarak Nick Jonas, Harry Styles, Stevie Wonder, Willie Nelson, Britney Spears, Justin Timberlake, MC Hammer ve Debbie Harry gibi isimlere katılıyor. Paul Simon, 1975'te çifte görevi geri çeken ilk kişiydi.Eilish ilk “SNL”sine ev sahipliği yapacak ve 11 Aralık'ta gece geç saatlerde skeç şovunda ikinci kez müzikal konuk olarak görünecek. Ardından People's “Sexiest Man Alive” kazananı Rudd “SNL”ye Beşinci kez 18 Aralık'ta ev sahipliği yapacak. Rudd'a, şovda ikinci kez müzikal konuk olarak sahne alacak olan Charli XCX de katılacak.

NBC şovunun yılın son bölümü olan 18 Aralık'ta Paul Rudd, ev sahibi olarak Charli XCX ile müzikal konuk olarak geri dönüyor. Ghostbusters: Afterlife ve Apple dizisi The Shrink Next Door'da rol alan Rudd, beşinci kez ev sahipliği yapıyor. Mart 2022'de yeni albümü Crash'i piyasaya süren Charli XCX, ikinci kez sahne alacak.

Bu haftanın "SNL" sunucusu, "Kim's Convenience"ın Kanadalı yıldızı Simu Liu ve Marvel Sinema Evreni'nin beyaz perdeyi süsleyen en yeni süper kahramanlarından biri olan Shang-Chi. Müzikal konuğu, diğer rapçi Doja Cat ile birlikte “My Type”, “Tap In” ve “Best Friend” şarkılarıyla tanınan rapçi Saweetie.