SOPHIE TURNER JOE JONAS İLE SOSYAL İZOLASYONUNU ANLATTI

Sophie Turner, eşi Joe Jonas ile sosyal izolasyonlarının nasıl geçtiğini anlattı.

Evden çalışmak, çevrimiçi fitness derslerine katılmak veya yeni beceriler öğrenmek için bir programa kaydolmak gibi yavaş ama emin adımlarla, yavaş yavaş sosyal izolasyon hayatına alışmaya başladık.

Sophie Turner'da yeni rutinini Conan O'Brien'a anlattı. Salı günü, Game of Thrones yıldızı, Conan O'Brien'ın yeni Conan at Home Show adlı şovuna konuk oldu. Şov sırasında Sophie, Joe ile "çok izole" olduklarını söyledi.

"Aslında bunu seviyor gibiyim. Ben içine kapanık biriyim, ev kuşuyum, eğer tüm gün evde kalma şansım olsa kalırdım. Yani sosyal izolasyon tam bana göre."

Yakın zamanda hakkında ilk çocuğuna hamile olduğu söylentileri çıkan aktris, sadece 'günde bir kez' köpeğini gezdirmek için dışarı çıktığını söyledi.

Sosyal mesafe konusunda Turner, bazı insanların neden ABD hükümetinin evde kalma tavsiyesine uymadıklarını anlayamadığını söyledi, "Tek yapman gereken evde kalmak ve evde sarhoş olmak, harika. Bunu çok seviyorum. Bu harika, değil mi? Giyinmek zorunda değiliz!"

Komedyen araya girerek, birçok çiftin sosyal izolasyon sırasında birlikte çok fazla zaman harcadıkları için sorunlar yaşadığını duyduğunu söyledi. Ancak Turner, o ve Jonas'ın birlikte zaman geçirmekten zevk aldığını ama Joe Jonas için evin bir "hapishane" olduğunu söyledi.

"Joe ve ben... Joe gerçek bir sosyal kelebek olduğu için burada her şey benim lehime çalışıyor gibi görünüyor ve onu kilitleyip benimle vakit geçirmesini sağlıyorum. Bu, onun için bir hapishane gibi ama benim için harika!"