SOPHIE TURNER, KENDALL JENNER'IN MET GALA PARTİSİ DAVETİNİ NEDEN REDDETTİ?

“Yatağa oturup, makarna yedim.”

Sophie Turner, Kendall Jenner'ın 2022 Met Gala sonrası parti davetini modelin ve ünlü ailesinin çok büyük bir hayranı olduğu için reddettiğini itiraf etti.

26 yaşındaki eski Game of Thrones oyuncusu Jimmy Fallon'a Cuma günü "The Tonight Show" programında "O Met'teydi ve ben Kardashian'ları seviyorum" dedi.

Turner, "Ama bence o, gerçek hayatta çok güzel ve güzelliğinden çok etkilendim ve beni... bu mütevazi partiye davet etti," diye devam etti Turner. "O 'Gelmek istiyor musun?' dedi ve ben sadece 'Hayır, hayır, istemiyorum' dedim. 'Neden? Neden bunu kendime yapıyorum?”

"X-Men: Dark Phoenix" yıldızı, yatağa oturup onun yerine makarna yemek için eve gittiğini söyledi. “O anda başka bir yerde olabilirdim ama değildiim” dedim.

Turner ve ikinci çocuklarını bekleyen kocası Joe Jonas, Pazartesi günü Louis Vuitton görünümleriyle modanın en büyük gecesine katılırken, 26 yaşındaki Jenner Prada'da sersemletti.

Jenner'ın annesi Kris Jenner ve kız kardeşleri Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloé Kardashian ve Kylie Jenner da aile olarak ilk kez etkinliğe katıldı. Turner, "In America: An Anthology of Fashion" temalı etkinlikte Kardashian-Jenners'a sevgisini gösterdi.

Ocak ayında, o ve 32 yaşındaki Jonas, viral bir TikTok'ta “Keeping Up With the Kardashians”tan 2015 sahnesini yeniden canlandırdı; çiftin 41 yaşındaki Kim ve 37 yaşındaki Khloé'yi taklit ettiğini gördü.


"Temas kurduğum her ünlüye, harekete geçiyorum ya da aptalca bir şey söylüyorum” diye açıkladı. "Ve son zamanlarda, eğer bir ünlü benimle etkileşime girerse, onları hemen itiyorum ve 'Seninle hiçbir şey yapmak istemiyorum' diyorum. Ve sonra gizlice, 'Aman Tanrım!' diyorum.