SOPHIE TURNER PRENSES CHARLOTTE’U SESLENDİRECEK

Turner, yeni bir Kraliyet Ailesi komedisinde!

Sophie Turner resmi olarak bir Kraliyet Ailesi üyesi! HBO Max’in yeni Kraliyet Ailesi komedisinde oynayacak olan Turner, Prenses Charlotte’u seslendirecek.

Şovun yaratıcısı Gary Janetti, Instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile müjdeli haberi hayranlarına duyurdu.

“HBO Max ‘The Prince’ şovunda Charlotte-Sophie Turner ile tanışın,” yazan Janetti’ye ek olarak Sophie Turner da Instagram hikayesinden bu haberi, “Charlotte geliyor! Bu kadroya katıldığım ve Gary Janetti ile eğlence ve macera dolu yolculuğa dahil olduğum için daha onore olamazdım,” diyerek doğruladı. Sophie Turner'ın Instagram Hikayesi

Animasyon türünde olacak olan ‘The Prince’ adlı yeni Kraliyet Ailesi komedisinde Janetti Prens George’u seslendirecek. Alan Cumming’in George’un hizmetkarını seslendireceği yeni seride Orlando Bloom ise Prnes Harry’i ve Condola Rashad da Meghan Markle’ı seslendirecek. Hollywood Reporter’ın haberine göre ‘The Prince’ serisi “Prens George’un modern zamanlarda 775 odalı Buckgingham Sarayında genç bir prens olarak yolunu çizmesini konu alacak.” HBO Max ile çalışacağı için çok mutlu olduğunu söyleyen Janetti, hükümdarlık ile mücadele eden bir ailenin hikayesini eğlenceli bir dille ekranlara taşımayı hedefliyor. 

Yeni seri fikrini Kraliyet Ailesini esprili bir dille paylaştığı Instagram hesabından alan Janetti, özellikle Prens George’un satirik fotoğraflarını paylaşıyor. Daha önce ‘Family Guy’ ve ‘Will & Grace’ gibi şovların yapımcılığını üstlenen Janetti, yeni animasyon serisi ile Kraliyet Ailesi hayranlarını sevindirdi. .