SOSYAL İZOLASYONDA 15 ÜNLÜNÜN EVİNE KONUK OLUYORUZ

Zoom toplantıları ve Houseparty partileri düzenlerken birçok ünlü de yaptıkları canlı yayınlar ve paylaşımlar ile bizi evlerinde ağırlıyorlar.

En sevdiğiniz ünlülerin evlerini hep merak ettiyseniz, karantina süresinin bu merakınızı gidereceğine eminiz! Canlı yayın konserleri, sanal röportajları veya TikTok videoları ile yıldızların ev dekorasyonlarını görüyoruz. Biraz ‘stalker’ gibi duyulabilir ancak itiraf edin ünlülerin evleri her zaman ilgimizi çeken bir gizem olmuştur! 

Herkesin evlerine çekildiği bu dönemde bizden farksız olan ünlüler fotoğraf galerilerindeki ‘throwback’ fotoğrafları tükettikleri için artık mutfaklarından, bahçelerinden veya salonlarından paylaşım yapıyorlar. Her zaman merak ettiğimiz evlerini ve karantina sürecinde yaptıklarını paylaşan ünlüleri aşağıda görebilirsiniz…


JENNIFER LOPEZ VE ALEX RODRIGUEZ


Miami’deki evlerinde çocukları ile beraber izolasyonda olan Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, evlerini birçok Instagram paylaşımında gösteriyorlar. Genelde bahçede zaman geçiren çift, hayranlarına evlerini göstermekten çekinmiyorlar. Geçtiğimiz hafta sonu evinde ‘Together At Home’ konserine katılan Lopez, bahçesini bir açık konser alanına çevirmişti. 


NAOMI CAMPBELL

New York’taki evinden ‘No Filter’ web röportaj serisini sürdüren Naomi Campbell, Karlie Kloss, Serena Williams ve Cindy Crawford gibi isimler ile bir araya gelmişti. Campbell’ın siyah beyaz portreleri ile dekore edilen evini röportaj videolarında görebilirsiniz. 


HAILEY BALDWIN VE JUSTIN BIEBER

Eşi Hailey Baldwin ile Los Angeles’taki evinde izolasyonda olan Justin Bieber, karantinanın başından beri bir sürü TikTok videosu paylaşıyor. Paylaştığı bir videoda ‘Floor Is Lava’ challenge’ını yapan Bieber, yere değmeden evin bir ucundan diğer ucuna gitmeye çalıştı. 


JOHN KRASINSKI VE EMILY BLUNT

Evde kalan hayranlarını eğlendirmek için ‘Some Good News’ adında bir web serisi başlatan Krasinski, programında Steve Carell, Brad Pitt ve Robert DeNiro gibi isimleri ağırladı. Orijinal Hamilton kadrosunu canlı yayın bir Zoom performansı için bir araya getiren Krasinski’nin serisinde eşi Emily Blunt’ı da görüyoruz! Krasinski’nin ofisinden çektiği videoların arka planında ilgi çekici dekorasyon objeleri ve çocuklarının çizimlerini görüyoruz. 


FLORENCE PUGH

Los Angeles’ta sevgilisi Zach Braff ve sahiplendikleri köpekleri ile beraber izolasyonda olan Florence Pugh, evinin ve bahçesinin fotoğraflarını paylaşıyor. Çoğu zaman mutfakta olan Pugh, yemek yapma yeteneklerini Instagram’dan paylaşıyor. 

GIGI HADID

Gigi Hadid kardeşi Bella ile beraber annesi Yolanda Hadid’in çiftlik evinde izolasyonda.


ASHLEY GRAHAM

Eşi Justin ve yeni doğan bebekleri ile beraber teyzesinin Nebraska’daki çiftlik evinde izolasyonda olduğunu açıklayan Ashley Graham, “Burada olmak benim için çok özel. Her yaz ailem ve kuzenlerimle buraya geliyordum” dedi. 


CHRISSY TEIGEN VE JOHN LEGEND

Çocukları Miles ve Luna ile beraber Los Angeles’taki evlerinde olan Chrissy Teigen ve John Legend sıklıkla evlerinin fotoğraflarını paylaşıyorlar. 


SOPHIE TURNER VE JOE JONAS

Sophie Turner ve Joe Jonas da hepimiz gibi evlerinde sosyal izolasyonda. Geçtiğimiz günlerde Conan O’Brien’a sanal bir röportaj veren Sophie Turner’ın arka planda görünen krem renkler ile dekore edilen evi gözümüzden kaçmadı!


DIDDY

Karantina sürecinde hayranları ile dans videoları paylaşan Diddy bir paylaşımında ise bizi evinin ufak bir turuna çıkardı. 


LADY GAGA


Evden çalışan Lady Gaga, ‘Together At Home’ konserini organize etmek için oldukça çaba göstermişti. Şov sırasında evinin piyano odasından yayın yapan Lady Gaga aynı zamanda salonundan da fotoğraflar paylaşmıştı. 


JIMMY FALLON


Jimmy Fallon, birçok şov sunucusu gibi evden çalışıyor. Ünlüler ile sanal röportajlar ve oyun geceleri düzenleyen Fallon’un, çektiği videolarda evini de görüyoruz. Hamptons’da bulunan evin en ilginç yanlarından biri kocaman bir kaydırak olması! Kaydırağın hikayesini anlatan Fallon’un eşi Nancy, “Kaydırak eski bir ahırda ve bu ahır ile yapmak istediğim tek şey ortasına bir kaydırak koymaktı. Bu ne kadar havalı ve eğlenceli değil mi? Gerçekten çok eğlenceli, çoğu zaman bu kaydıraktan kayıyorum. Bazen elimde bir sürü çamaşır oluyor veya başka şeyler” dedi. 


ELLEN DEGENERES

Evden çalışan bir diğer şov sunucusu ise Ellen DeGeneres. Görüntülü konuşmalar ile ünlüleri sanal bir şekilde evinde ağırlayan Ellen, genelde köpekleri ile beraber kocaman koltuğundan yayın yapıyor. 


KYLIE JENNER

Kısa bir süre önce Los Angeles’ta yeni bir eve taşınan Kylie Jenner, bazen evinin bahçesinden bazen de salonundan fotoğraflar paylaşıyor. Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Stassie ile komik bir TikTok videosu paylaşan Jenner bize evinin kısa bir turunu vermiş oldu!


DRAKE


Birkaç hafta önce ‘Toosie Slide’ şarkısının videosunu yayınlayan Drake, müzik videosunu evinde çekti. Toronto’daki 4,645 metre karelik villasında çektiği videoda evinin neredeyse her köşesini gezdiren Drake adeta bir şatoda yaşıyor!