Spice Girls Buluşması

90'lı yılların ikonik grubu Spice Girls, Victoria Beckham'ın 50. doğum günü için bir araya geldi.

Buse Saray BUSE SARAY 21 Nisan 2024
Spice Girls Buluşması

Cumartesi gecesi Victoria Beckham, Londra'da 50. yaş gününü kutladı. Etrafı arkadaşları, ailesi ve tüm Spice Girls arkadaşları tarafından kuşatıldı. Neyse ki kocası David Beckham bu önemli buluşmayı kaydetmek için oradaydı. Melanie Chisholm, Emma Bunton, Melanie Brown ve Emma Bunton, Posh Spice'ın (Victoria Beckham) partisini ikonik bir buluşmaya dönüştürdüler ve hatta hit şarkılarından biri olan "Stop"u bile seslendirdiler.

Stop, grubun üçüncü single'ı olarak Mart 1998'de yayınlandı. Grup, 1994'te kuruldu ve 2000'de ayrıldı. 2019'da genellikle dört kişilik bir grup olarak birkaç kez yeniden bir araya geldiler, Victoria 2012'de Londra Olimpiyatları kapanış töreninde onlara katıldı.Ailenin bir arkadaşı Daily Mail'e şunları söyledi: “Hepsinin orada olması Victoria için dünyalara bedeldi. Hayatının büyük bir parçasıydılar ve birlikte çok şey paylaşıyorlardı. Bunlar özel günlerdi ve tabii ki 50. yaşını kutlamak için orada olmaları onun için harikaydı. Her şeyi mükemmel kılıyordu.”


Victoria kısa süre önce ayağını sakatlamıştı. Sabahın erken saatlerinde parti sona erdiğinde, Mayfair özel üyeler kulübü Oswald's'tan David tarafından taşınırken fotoğraflandı. Kocasının sırtındayken gülüyordu ve güneş gözlüğü takıyordu.
David, kutlamada karısını onurlandırmak için toplantıda etkileyici bir konuşma yapmıştı.

Bir kaynak The Sun'a şunları söyledi: "Pop şarkıcısı olan ve modacıya dönüşen eşi ile aşklarından bahsederken, (bir yandan da doğum günü kızı hakkında şakalar yaparken) evde tek bir göz kuru kalmadı."

Etkinlikte ayrıca Rosie Huntington-Whiteley, Jason Statham, Marc Anthony, Nadia Ferreira, Gordon ve Tana Ramsay, Eva Longoria, Tom Cruise ve Salma Hayek gibi yıldızlar da görüldü.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.