SPIDER-MAN YAPIMCILARI TOM HOLLAND VE ZENDAYA’NIN BİRLİKTE OLMASINI İSTEMEMİŞ

Bu bir modern Romeo ve Juliet hikayesi mi?

Zendaya ve Tom Holland’ın ilişkisi tüm dünyada beğeni ile izleniyor. Eğlenceli sohbetleri, birbirlerini Instagram’dan paylaşmaları ve kırmızı halıdaki görüntüleri ile yeni favori ünlü çiftimiz Zendaya ve Tom olabilir. Ancak bazıları bizimle aynı fikirde değilmiş! Kısa bir süre önce New York Times’a röportaj veren Sony ve Spider-Man filmleri yapımcısı Amy Pascal, Tom Holland ve Zendaya’ya, Andrew Garfield ve Emma Stone’a verdiği nasihatın aynısını verdiğini söyledi. 

“Seçmelerden sonra Tom ve Zendaya’yı ayrı ayrı kenara çektim ve onlara ‘Bu noktaya gelmeyin, gerçekten yapmayın, romantik bir ilişkiye girmeyin,’ dedim,” diyen Pascal, “Bu tavsiyelerin aynısını Andrew ve Emma’ya da vermiştim. Bu gerçekten her şeyi daha da komplike hale getiriyor. Ve hepsi dediklerimi duymazdan geldi,” diye ekledi. Spider-Man filmlerine baktığımız zaman tekrarlayan bir durum görmemek mümkün değil. 2002’deki Spider-Man filminde yer alan Tobey Maguire ve Kirsten Dunst romantik bir ilişkiye başlamış ve ilişkileri ikinci film çekilene kadar sona ermişti. Daha sonra 2011’de ‘The Amazing Spider-Man’ filminde yer alan Andrew Garfield ve Emma Stone ise ilişkilerine film çekilirken başlamış ve 2015’te ayrılmışlardı. Bu nedenle Zendaya ve Tom Holland’ın da birbirlerine aşık olmasını bekleyen Amy Pascal’ı suçlayamayız!

2016’da çekilen ‘Spider-Man’ filminde tanışan Zendaya ve Tom Holland, ilişkilerini yıllar sonra Temmuz 2021’de doğrulamışlardı. Daha sonra geçtiğimiz Kasım ayında Zendaya ile ilişkisini doğrulayan Holland, “Her zaman özel hayatımı gizli tutmakta çok kararlıydım çünkü zaten hayatımın çoğunu dünyayla paylaşıyorum. Bir nevi mahremiyetimizin çalındığını hissettik. Bunun hazır olmamakla ilgili olduğunu düşünmüyorum, sadece bu konuda konuşmak istemedik. Bu benim hikayem değil; bu bizim hikayemiz. Ve birlikte konuşmaya hazır olduğumuzda ne olduğu hakkında konuşacağız,” demişti. Aylar sonra ilişkilerin medya önüne taşımaya karar veren Holland ve Zendaya, ‘Spider-Man: No Way Home’ filminin tanıtımları için birçok kez bir arada kırmızı halıya katılmış ve sosyal medyada da birbirlerini paylaşmaya başladılar. Yapımcılar bu çiftten pek memnun olmayabilir ama biz Zendaya ve Tom Holland ilişkisinin yanındayız!