SPIDERMAN YILDIZLARI ZENDAYA VE TOM HOLLAND’IN İLİŞKİSİ DOĞRULANDI

Yıllarca birlikte olduklarını yalanladıktan sonra, SpiderMan’ın Peter Parker’ı ve MJ’i birlikte görüntülendi.

“Örümcek Adam”ın başrol oyuncuları Zendaya ve Tom Holland, perşembe günü Los Angeles'ta görüntülendi. Aşklarını yıllarca inkar ettikten sonra PageSix, ikiliyi Marvel oyuncusunun arabasında öpüşürken görüntüledi. Çift, Holland'ın Audi spor otomobilinde gün batımı sürüşü sırasında, kırmızı ışıkta romantik bir çift olarak fotoğraflandı.

25 yaşındaki "Cherry" oyuncusu , 24 yaşındaki "Euphoria" yıldızını öpmek için eğilirken Zendaya'nın yüzünü yakından tuttuğu görülüyordu. Çift arabanın içindeyken gülümseyerek ve komik davranarak görüldü. Holland, daha sonra Zendaya'ya sevgiyle baktı ve çenesini okşadı.

Zendaya'nın annesi Claire Stoermer'in yaşadığı LA'nın Silver Lake semtinde görüldüler. Stoermer, aynı gün ünlü ikili ile bir konuttan çıkarken görüntülendi, belki de Holland zaten aile ile takılıyorsa işler ciddileşmiştir.

Zendaya, yarı toplu bir saç modeli ve makyajsız çarpıcı görünüyordu. Beyaz kısa bir üst ve kot pantolon giymişt,. Holland da rahat kıyafetleri tercih etti. “Kaptan Amerika: İç Savaş” yıldızı beyaz bir tişört, mavi gömlek, siyah şort ve beyaz spor ayakkabı giymişti.


“Tomdaya”nın birlikte olduğu söylentileri yıllardır ortalıkta dolaşıyor.

Holland'ın Peter Parker'ı oynadığı ve Zendaya'nın sınıf arkadaşı Michelle'i canlandırdığı 2017 yapımı “Spider-Man: Homecoming”deki başrollerinin ardından kaynaklar, görüşmeye başladıklarını söylemişti.

Bir kaynak Temmuz 2017'de People'a “Özel ve halkın gözünden uzak tutmaya çok dikkat ettiler, ancak birbirleriyle tatile gittiler ve birbirleriyle mümkün olduğunca fazla zaman geçirmeye çalıştılar” dedi.