STRANGER THINGS’İN 4. SEZON TEASERI YAYINLANDI

Merak ettiğiniz cevaplar bu teaserda!

Dikkat! Bu yazı Stranger Things’in 3. Sezonu hakkında spoiler içeriyor…

1984 yazının başında Hawkins, yeni bir aşka, işe ve Eleven, Mike, Lucas Dustin ve Will ile yeni maceralara atıldı. Ekibin yaz eğlencesi, 3. Sezonun son anlarında hüsrana dönüşürken, Joyce ve Hopper, Rus makineleri çalıştırarak bir patlamaya sebep oldular. Joyce, Hopper ve Bob’un ölmesine şahit olmuştu, en azından biz öyle sanıyorduk!

3. Sezon finalinden sonra günlerce ölen karakterlere üzülmüştük ancak bugün gülümsüyoruz! Neden mi? Çünkü Netflix, Stranger Things’in 4. Sezon teaser fragmanını yayınladı ve Jim Hopper yaşıyor! Rus mahkum kampında açılış yapan teaser, karlar içinde çalışan birkaç erkeğe odaklanıyor. Kamera sahneye yaklaştıkça çok yorgun bir adamın şapkasını çıkarıp soluklandığını görüyoruz ve bunun direkt Hopper olduğunu anlıyoruz. 3. Sezon finalinden sonra kredileri izlemeye  gücünüz yettiyse, Amerikalıların Rusya’da eser tutuldu sahneyi görmüşsünüzdür…


Bir basın açıklamasında 4. Sezonu anlatan ‘Stranger Things’ yapımcıları, “Stranger Things 4’ün yapım aşamasında olduğunu doğrulamaktan heyecan duyuyoruz ama daha çok Hopper’ın geri döndüğünü söyleyeceğimiz için mutluyuz! Bu, Amerikalılar için tamamen iyi bir haber değil çünkü Hopper, evinden çok uzak karlı Kamchatka’da esir altında ve birçok tehlikeye karşı mücadele ediyor. Bu sırada Amerika’da ise başka korkunç olaylar gerçekleşiyor, uzun süredir gizli olan bir şey, her şeyi birbirine bağlayan bir sır ortaya çıkmak üzere” dediler.