Suki Waterhouse ve Robert Pattinson İlk Bebeklerini Bekliyor

Waterhouse, hamile olduğunu sahnede duyurdu.

Buse Saray BUSE SARAY 20 Kasım 2023
Suki Waterhouse ve Robert Pattinson İlk Bebeklerini Bekliyor

Suki Waterhouse ve Robert Pattinson bebek bekliyor! Waterhouse, 19 Kasım Pazar günü Meksika’da düzenlenen Corona Capital Festivali'ndeki sahne performansında hamile olduğunu duyurdu.X (önceki adıyla Twitter) üzerinde paylaşılan bir hayran videosunda, pembe ışıltılı mini elbisesiyle Waterhouse, sürpriz bebek haberini izleyicilere duyurdu. "Bugün biraz daha parıltılıyım çünkü sizin dikkatinizi başka bir şeyden uzaklaştırmak istedim," dedi. "Emin değilim, işe yarıyor mu?" Ardından, bir sonraki şarkısına başlarken kalabalık alkışlarla coştu.

Sonbaharda, Waterhouse'un bebek karnına benzeyen bir görüntüyle görülmesi ve hayranların onun Instagram'da gebelik ve ebeveynlikle ilgili hesapları takip ettiğini fark etmeleriyle hamilelik söylentileri başlamıştı. Ve söylentiler doğru çıkmış oldu. Mutlu çifte tebrikler!

Sahne duyurusunun dışında, ne Waterhouse ne de Pattinson hamilelikle ilgili resmi olarak bir açıklama yapmadılar.

31 yaşındaki Waterhouse ve 37 yaşındaki Pattinson, 2018'den beri romantik olarak bir ilişki yaşıyorlar. Ancak genellikle ilişkilerini gizli tuttular. Pattinson sosyal medya kullanmıyor ve Waterhouse'ın Instagram hesabında Rob ile ilgili bir iz bulunmuyor. 2022 Aralık ayında Mısır'da düzenlenen bir Dior şovunda kırmızı halıda birlikte göründüler. Altı ay sonra, New York City'deki Met Gala'ya birlikte katıldılar.


2023 Şubat'ında Waterhouse, şunları söyledi; "Beş yıl boyunca biriyle bu kadar mutlu olduğuma şaşırıyorum”. “Onun adını (telefonumda) gördüğümde ya da bir mesaj geldiğinde her zaman inanılmaz heyecanlanıyorum ve bence o da benim için aynısını hissediyor." Ayrıca şunları ekledi: "Her zaman söyleyecek çok şeyimiz var ve onu çok komik buluyorum."

"Twilight" aktörü ise "Jimmy Kimmel Live!" programına konuk olduğu bir sırada, Waterhouse'un "The Batman" performansına verdiği tepkinin "her şeyi biraz değiştirdiğini" belirtti. "Pek emin değilim, normalde süper kahraman filmleri izlemeye pek ilgi duymaz," diye konuşan Pattinson, "Ve sadece dikkatini tamamen çektiğini görmek, sonra elimi tuttu ve (yüzüne) dokundu ve hafif bir gözyaşı hissettim. Ve ben, 'Hayır, olamaz!' dedim."


Suki Waterhouse'un en son projesi, klavyeci Karen Sirko'yu canlandırdığı Amazon Video uyarlaması olan "Daisy Jones and the Six" idi.

Daha önce Waterhouse, 2013-2015 yılları arasında Bradley Cooper ile ilişki yaşamıştı. Pattinson ise ünlü "Twilight" film serisindeki oyuncu arkadaşı Kristen Stewart ile neredeyse dört yıl ve FKA Twigs (doğum adıyla Tahliah Barnett) ile 2014-2017 yılları arasında ilişki yaşamıştı.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.