SÜRPRİZ! HAMİLEYİM

Hamilelik haberlerini sürpriz şekilde açıklayıp bizi şaşırtan ünlüler...

Ünlülerin hamileliklerini ve bebeklerinin cinsiyetlerini açıkladıkları paylaşımlar Instagram’ın en heyecan verici haberleri arasında. Aylarca hamileliklerini gizlemeyi başaran ve sonrasında sürprizler yapanlar… Havalı fotoğraf çekimler, ile bebek beklediklerini duyuranlar… Çocukları ile cinsiyet belirleme partisi yapanlar… 

Beyonce, çiçekli bir arka planda verdiği hamile pozu ile çıtayı biraz yükseltmiş olabilir ancak Katy Perry, Ashley Graham, Lily Aldridge ve son olarak Gigi Hadid’in hamilelik paylaşımları en az Queen Bee kadar etkileyici. Hayranlarını unutmayan ve mutluluklarını onlarla paylaşan ünlülerin bebek beklediklerini açıkladıkları sosyal medya paylaşımlarını aşağıda görebilirsiniz…

GIGI HADID VE ZAYN MALIK


30 Nisan’da Jimmy Fallon’un şovuna katılan Gigi Hadid, görüntülü konuşma ile verdiği röportajda hamileliği hakkında konuştu. “Çok teşekkür ederim! Tahmin edebileceğin gibi kendi koşullarımız ile açıklamayı yapmak isterdik ama herkesin iyi dilekleri ve desteği konusunda çok mutluyuz, minnettarız ve heyecanlıyız,” diyen Gigi, “Her anını dolu dolu yaşamaya çalışıyorum. Özellikle bu zamanlarda, evde beraber olmak ve deneyimin tadını çıkarmak çok güzel,” diye ekledi. Geçtiğimiz hafta TMZ’nin haberine göre Zayn Malik ile ilk bebeklerini beklediği söylenilen Gigi Hadid’İn 20 haftalık hamile olduğu ortaya çıkmıştı. 


ASHLEE SIMPSON VE EVAN ROSS


30 Nisan’da tatlı bir paylaşım ile Evan Ross ile ikinci bebeklerini beklediklerini duyuran Ashlee Simpson, “Hamileyiz ve bunu herkesle paylaşacağımız için çok mutluyuz,” dedi. 


CIARA VE RUSSELL WILSON13 Nisan’da Ciara ve Russell Wilson bir erkek bebek beklediklerini duyurdular. Sosyal medyada paylaştıkları videoda bahçelerinde bir cinsiyet öğrenme etkinliği düzenleyen Ciara çocuklarına, “Çocuklar, eğer pembeyse ne olacak?” diye sordu. 5 yaşındaki oğlu Future ve iki yaşındaki kızı Sienna, “Kız!” diye cevap verdi. Daha sonra çocuklarına bir erkek kardeş mi yoksa kız kardeş mi istediklerini soran Ciara’ya yanıt veren oğlu Future, “Ben erkek olmasını istiyorum,” dedi. Birkaç saniye sonra mavi duman ve konfeti patlatan çift takipçilerine bir erkek beklediklerini duyurdu.


KATY PERRY VE ORLANDO BLOOMGeçtiğimiz haftalarda büyüyen karnını Paskalya bayramına özel olarak bir tavşan kostümü ile gösteren Katy Perry, hamileliğini müzik videosu ile duyurmuştu. Katy Perry, Orlando Bloom ile ilk bebeğini bekliyor. 


ASHLEY GRAHAM“Dokuz sene önce bugün hayatımın aşkıyla evlendim. Dünyadaki en sevdiğim insanla muhteşem bir yolculuğa çıktım. Bugün, büyüyen ailemizi kutladığımız için kendimizi çok şanslı, minnettar ve heyecanlı hissediyoruz,” diyen Ashley Graham, eşi Justin Ervin ile bir bebek beklediklerini Instagram’dan duyurmuştu.


CHANCE THE RAPPER VE KIRSTEN CORLEYBir ultrason fotoğrafı veya eşinin büyüyen karnı yerine baba olacağını bir not şeklinde duyuran Chance The Rapper, “Yeni bebek Eylül’de geliyor. Biz yine hamileyiz ve bir kız geliyor,” dedi. 


AMY SCHUMERİlk bebeğini beklediğini esprili bir şekilde Instagram’dan duyuran Amy Schumer, kendi yüzünü o dönemler hamile olduğunu duyuran Meghan Markle’ın yüzüne photoshop uygulayarak paylaşmıştı. 


LILY ALDRIDGEİkinci bebeğini beklediğini Instagram’dan açıklayan Lily Aldridge, “Sürpriz,” diyerek büyüyen karnını takipçileri ile paylaşmıştı. 


KATE HUDSON“Sürpriz! Sosyal medyada niye görünmediğimi merak ediyorsunuz bunun sebebi hiç bu kadar hasta olmamıştım. Tüm çocuklarımda olduğunun aksine bu sefer midem çok daha fazla bulanıyor. Boomerang paylaşımlar midemi bulandırıyor, Superzoom özelliği başımı döndürüyor, yemek paylaşımları midemi bulandırıyor ve Instagram hikayeleri beni olduğumdan daha da fazla yoruyor. Eğer beni dışarıda hiçbir şey yokmuş ve her şey muhteşemmiş gibi gülümserken gördüyseniz… Yalan söylüyordum! Bu hamileliği radar dışında bırakmak için elimizden geleni yaptık ama artık saklayamıyorum. Saklamak çok zor ve açıkçası açıkça ortaya çıkmaktansa saklamak çok daha zor. Çocuklarım, Danny, ben ve tüm ailemiz inanılmaz heyecanlıyız! Küçük bir kız yolda,” diyerek Instagram’dan gizlediği hamileliğini duyuran Kate Hudson bir kız çocuğu beklediğini açıklamıştı. 


KYLIE JENNER VE TRAVIS SCOTTAylarca hamileliğini gizli tutmayı başaran Kylie Jenner’ın bir kızı olduğunu doğumdan sonra duyduk. Söylentileri Instagram’dan doğrulayan Jenner, hamileliğinin dokuz ayını gösteren bir video paylaşmıştı. 


CHRISSY TEIGEN VE JOHN LEGENDİkinci bebeklerini beklediklerini Instagram üzerinden duyuran Chrissy Teigen, kızı Luna ile bir video paylaşmıştı. 


JESSICA ALBAÜçüncü çocuğuna hamile olduğunu Instagram’dan duyuran Jessica Alba, çocuk sayılarının eşi Cash Warren ile sayılarını geçeceğini söylemişti.


CANDICE SWANEPOELİkinci hamileliğini Instagram üzerinden duyuran Candice Swanepoel, “Noel erken geldi, bebek no.2” diyerek büyüyen karnını hayranları ile paylaşmıştı. 


HILARY DUFFHaziran 2018’de ikinci çocuğuna hamile olduğunu duyuran Hilary Duff, “Tahmin edin ne oldu! Matthew Koma ve ben kendi prensesimizi yarattık ve daha heyecanlı olamazdık,” diyerek büyüyen karnını takipçileri ile paylaşmıştı. 


ROSIE HUNTINGTON WHITELEYJason Statham ile ilk bebeklerini beklediğini Instagram’dan duyuran Rosie Huntington Whiteley, “Jason ve ben bir bebek bekliyoruz ve bunu paylaştığımız için çok mutluyuz,” demişti. 


BEYONCEHamileliğini ‘Queen Bee’ ünvanına yakışır bir şekilde duyuran Beyonce, ikizleri Sir ve Rumi Carter’ın haberini oldukça büyüleyici bir fotoğraf ile paylaşmıştı. “Sevgimizi ve mutluluğumuzu paylaşmak istiyoruz. İki kere kutsandık. Ailemizin büyüyeceği için minnettarız, hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz,” diyen Beyonce, çiçekler ve tüller ile bir fotoğraf paylaşmıştı. 


OLIVIA WILDEJason Sudeikis ile ikinci bebeğini beklediğini Instagram’dan büyüyen karnı ve oğlu Otis ile siyah-beyaz bir fotoğraf paylaşarak duyuran Olivia Wilde, “Uyumlu bebek şişlikleri,” demişti. 


KEVIN VE DANIELLE JONASNisan 2016’da eşi Danielle ile ebeveynlik kitabı okurken bir fotoğraf paylaşan Kevin Jonas, “Bebek no. iki için hazırlanıyoruz,” demişti. 


FERGIE VE JOSH DUHAMELJosh Duhamel ile ilk bebeklerini beklediklerini 2013’te Instagram üzerinden duyuran Fergie, “Josh & Ben & Bebek, bizi üç yapıyor,” demişti. 


KELLY ROWLANDEşi Tim Weatherspoon’un ayakkabılarının yanında bir bebek ayakkabısı paylaşan Kelly Rowland, bir oğlu olacağını duyurmuştu. 

Etİketler