ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

SUSSEX ÇİFTİ İNGİLTERE'YE DÖNMÜYOR

Prens Harry ve Meghan Markle, Prens Philip'in anma törenine katılmayacaklar...

Kraliyet Ailesi hayranları hayal kırıklığı yaşadı! Prens Harry ve Meghan Markle’ın Prens Philip’in anma töreni için İngiltere’ye dönecekleri söylentileri aylardır dolaşırken, Sussex Çifti Amerika’da kalacaklarını doğruladı. Eşi Markle ve çocukları Archie ve Lilibet için bir güvenlik servisi isteyen Prens Harry, Kraliyet Ailesi ile anlaşamadığı için seyahat planlarını iptal etti. Page Six’e yapılan bir açıklamada, “Dük, Mart ayında İngiltere’ye geri dönmeyecek ama büyükannesini en kısa zamanda ziyaret etmeyi umuyor,” dendi. 

Geçtiğimiz Nisan ayında hayatını kaybeden Prens Philip’in anma töreni 29 Mart’ta gerçekleşecek. Prens Charles, Prens William ve Kraliçe II. Elizabeth’in törene katılması beklenirken, Sussex Çifti’nin de bu günde olmaları bekleniyordu. Harry ve Meghan başlangıçta kızları Lilibet ve 2 yaşındaki oğulları Archie ile birlikte Ingiltere’ye gitmeyi planlamışlardı ancak yasal bir temsilciye göre çok tehlikeli olduğu için "eve geri dönemeyecekleri” söylendi. Geçtiğimiz yaz Londra’daki WellChild çocuk vakfına bir ziyaret planlayan Prens Harry, paparazzi tarafından takip edilmişti. 

Harry ve Meghan’ı birlikte göremeyeceğimiz doğrulansa da Prens Harry’nin Nisan 2021’de Prens Philip’in cenazesinde olduğu gibi tek başına İngiltere’ye seyahat edebileceği düşünülüyor. Sussex Çifti’nin temsilcileri, Harry'nin Ingiltere hükümetine, kendinin karşılayacağını söylemesi dahil olmak üzere iki güvenlik talebinde bulunduğunu, ancak her ikisinin de reddedildiğini belirttiler.