SUSSEX ÇİFTİ ‘THE CROWN’ DİZİSİNİN KONUSUNA DAHİL OLMAK İSTEMİYOR

Prens Harry ve Meghan Markle’ın Netflix ile yaptıkları anlaşmanın ‘The Crown’ serisini içerdiği düşünülüyor…

Prens Harry ve Meghan Markle, Netflix ile büyük bir prodüksiyon anlaşması imzaladıktan sonra Kraliyet Ailesi'nden ayrıldıktan sonra neler yapacakları gibi soruların cevabını verirken aynı zamanda aklımızda birçok soru işareti de oluşturdu. İnsanların aklına ilk olarak Netflix’in hit serisi ‘The Crown’ geldi. Modern İngiliz Kraliyet Ailesi içindeki entrikaları ve skandalları konu alan ‘The Crown,’ Kraliyet Ailesini her zaman en görkemli hallerinde göstermiyor. Bu nedenle Sussex Çiftinin anlaşmasının ‘The Crown’ ile alakalı olduğunu düşünebilirsiniz. 

The Mirror’a göre bazı yeni haberler Meghan ve Harry’nin anlaşmalarının içerisinde ‘The Crown’ serisi hakkında spesifik istekler bulunduğunu gösteriyor. Özellikle serinin nasıl sonlanacağını ve geleceğini belirleyen anlaşmada, Prens Harry ve Meghan Markle’ın söz sahibi olacağı söyleniyor. Serinin, Kraliyet Ailesinden ayrılma kararlarını içermemesini isteyen Sussex Çifti, ‘The Crown’ dizisinin kendi olaylarından önce bitmesini istiyorlar. 

2018’de ‘Harry: Conversations with the Prince’ adlı kitabı yazan Kraliyet uzmanı Angela Levin’e göre, Sussex çiftinin Netflix ile bir anlaşma imzası çok büyük bir hata. Prens Harry’nin, babası Prens Charles’ı, annesi Prenses Diana’yı ve babaannesi Kraliçe II. Elizabeth’i bu kadar kötü gösteren ‘The Crown’ ile bir anlaşma yapılmasının çok yanlış olduğunu söyleyen Levin, iki sene önce Prens Harry’nin kendisine tüm Kraliyet Ailesi'nin ‘The Crown’ serisini izlediğini söylediğini ekledi. İki sene önce bile “bana gelene kadar durmasında ısrarcı olacağım.” diyen Prens Harry, serinin kendi hikayesini içermesini istemiyor. 

Levin, kendisini uzun bir süre boyunca ‘The Crown’ serisinin hikayesinden uzak tutmayı başaran Prens Harry’nin Netflix ile yaptığı anlaşmanın durumu daha da kötü yapacağına inanıyor. “Prens Harry’nin Kraliyet Ailesinden ayrılma kararı ve bunu yapış şekli onu değiştirdi. Zaman geçirdiğim Prens Harry’den çok farklı biri haline geldi. Bence Meghan çok fazla para kazanmak istiyor ve Netflix onlara yeni bir şey sundu. Netflix gibi büyük bir şirketin isteyeceklerinin farkında olmadıkları için pek çok konuda saf olduklarını düşünüyorum. Kraliyet Ailesini kesinlikle kınayacak bir çok bilgiyi araştıracaklar ve istediklerini alacaklar,” diyen Levin, ‘The Crown’ serisinin çok daha derine ineceğini düşünüyor. Tüm bu iddiaların gerçekliğini anlamak için serinin altıncı ve final sezonunu beklemek durumundayız…

Etİketler