SUSSEX ÇİFTİNİN OPRAH RÖPORTAJI FRAGMANI YAYINLANDI

Meghan Markle'ın anlamlı seçimleri gözümüzden kaçmadı!

Önümüzdeki Pazar günü, Meghan Markle ve Prens Harry, Oprah Winfrey ile iki saatlik özel bir röportajda yer alacaklar. Kraliyet Ailesindeki görevlerinden ayrıldıktan sonra ilk defa televizyonda görülecek olan Sussex Çifti, özel yaşantıları ve gelecekteki işleri hakkında konuşacaklar. Dünya, haberlerin çıktığı günden beri dört gözle bu röportajı beklerken, CBS sonunda yayının ilk fragmanını yayınladı. Fragmandan anladığımız ilk ve en önemli şey de bu sohbetin çok açık sözlü ve detaylı olduğu!


İlk olarak sadece Meghan’ın Oprah ile konuştuğunu gördüğümüz fragmanda, Oprah “Sessiz miydin yoksa susturuldun mu? Bunu herkes için açık bir şekilde belirtmek istiyorum. Sınır dışı olan hiçbir konu yok,” diyor. Klasik siyah elbisesi ile göz kamaştıran Meghan Markle, dürüst bir röportaj için hazır görünüyor. 30 saniyelik fragmanda, “Neredeyse ulaşılmaz? Bir kırılma noktası varmış gibi geliyor. Burada oldukça şok edici şeyler söyledin," diyen Oprah'ya ek olarak Prens Harry ise "Benim en büyük endişem tarihin tekerrür etmesiydi,” diyerek Prenses Diana’yı örnek veriyor. Meghan’ın röportajda ne dediğini bilmesek de, “Şok edici şeyler söyledin,” cümlesi yayının oldukça etkileyici geçtiğini kanıtlıyor!


Prens Harry’nin konuştuğunu gördüğümüz ikinci videoda, Harry annesinin deneyimlerini anlatıyor, “Biliyor musunuz, benim için burada olmak, seninle konuşabilmek, eşimle yan yana olmak çok rahatlatıcı ve mutlu edici çünkü annem (Diana) için bunun nasıl olduğunu hayal bile edemiyorum, yıllar önce tüm bunları tek başına atlatması inanılmaz. Çünkü bu ikimiz için de çok zordu ama en azından birbirimiz için varız.”

Basın ile yaşadığı deneyimleri Prenses Diana’ya benzetilirken, Meghan Markle’ın Oprah röportajında tercih ettiği stil de dikkat çekici oldu. Fragmanda görüldüğü kadarıyla Armani siyah elbisesi ile anlamlı aksesuarlar tercih eden Markle, Prenses Diana’nın taşlı bilekliğini taktı. People dergisine göre Meghan Markle’ın nişan yüzüğünü tasarlamak için iki taşının kullanıldığı bu bileklik, şimdi ise Markle’ın tarihi röportajını süsledi.