TAYLOR SWIFT, BEYONCE’NİN ELLE YAZDIĞI BİR NOTU PAYLAŞTI

Beyonce, Swift’in Grammy başarısını kutladı!

Taylor Swift, Grammy Ödüllü uluslararası bir süperstar! İnanılmaz ünlü ve başarılı olan Swift’in bizimle ortak bir özelliği var: Beyoncé hayranı olması. Her iki yıldız için unutulmaz olan 2021 Grammy Ödülleri'nde Swift, ‘Folklore’ albümü ile ‘Yılın Albümü’ ödülünü üçüncü kez kazanmış ve bu başarıya ulaşan ilk kadın sanatçı olmuş ve Beyoncé ise 28. ödülünü kazanarak en çok ödül kazanan kadın sanatçı olmuştu. 2021 Grammy gecesinde ‘Brown Skin Girl’ ile ‘En İyi Müzik Videosu,’ ‘Black Parade’ ile ‘En İyi R&B Performansı’ ve Megan The Stallion’la ‘Savage’ şarkısı için ‘En İyi Rap Performansları’ Ödüllerini alan Beyoncé, Taylor Swift gibi geceye damgasını vuran bir diğer sanatçı oldu. 

Taylor Swift 2021 Grammy Ödüllerinde

Ödül töreninden sonra bir buket çiçeği Instagram hesabından paylaşan Swift, aynı zamanda Beyoncé’nin elle yazdığı tebrik notunu hayranlarına gösterdi. “Taylor, Grammy Ödülün için seni tebrik ediyorum” yazan Beyoncé, “Seni Pazar akşamı görmek harikaydı. Her zaman bu kadar destekleyici olduğun için teşekkür ediyorum. Sana ve ailene sevgilerimi yolluyorum,” diye ekledi. Bu notu Instagram hikayesinden paylaşan Swift, “Zarafet ve büyüklüğün kraliçesi Beyonce’den çiçeklerle uyandım ve birdenbire şimdiye kadarki en iyi Cuma oldu. Teşekkürler B ve Pazar gecesi epik başarınız için tebrikler” yazdı. 

Taylor Swift'in Instagram Hikayesi

Grammy kabul konuşmasında hayatındaki herkese teşekkür etmeyi unutmayan Swift, “Yazdığım şarkıların hepsini ilk gösterdiğim insan olan Joe’ya teşekkür ederim. Seninle karantina sırasında şarkılar yazmak hayatımın en güzel anlarıydı. Aynı zamanda şarkılarımı ilk çaldığım ikinci ve üçüncü insanlar olan James, Inez, Betty ve ebeveynleri Blake Lively ve Ryan Reynolds’a teşekkür etmek istiyorum” demişti. 

Beyonce ise konuşmasında, “Bir sanatçı olarak işim, hepimizin görevi zamanı yansıtmak. Çok zor bir zaman oldu. Bu nedenle insanları motive etmek, yükseltmek, bana ve dünyaya ilham kaynağı olmaya devam eden tüm siyah kraliçelerimizi ve krallarımızı kutlamak istedim. Bu gerçekten olağanüstü. Hayatım boyunca çalıştım, dokuz yaşından beri. Bunun gerçek olduğuna inanamıyorum. Bu gerçekten büyülü bir gece. Çok teşekkür ederim. Kızımın izlediğini biliyorum, iki kızım ve oğlum, hepiniz izliyorsunuz” diyerek ödülünü çocukları Blue Ivy, Rumi ve Sir Carter’a ithaf etmişti.