TAYLOR SWIFT BEYONCE’U GEÇTİ

Taylor Swift ve Calvin Harris, yılın en çok kazanan çifti oldu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Temmuz 2015
TAYLOR SWIFT BEYONCE’U GEÇTİ
'Queen Bey' (Kraliçe Arı) lakabıyla en çok çalışan ve dolasıyla da en çok kazanan ünlüler arasında başta gelen Beyonce ve ondan aşağı kalır yanı olmayan sevgili eşi Jay-Z artık taçsız kraliçe ve kral oldular. İkili uzun bir süredir, en çok kazanan çift ünvanına sahipti. Ancak, mutlu günler artık sona erdi ve çift taçlarını Taylor Swift ve Calvin Harris'e devretti.

Swift'in Diet Coke, Keds ve Sony gibi markalarla, Harris'in de Giorgio Armani ve Sol Republic'le olan anlaşmaları sağ olsun çift, 146 milyon dolarla yılın en çok kazanan çifti oldu. Beyonce ve Jay-Z ise yeni çiftin bu ani çıkışı nedeniyle, 110.5 milyon dolarlık kazançlarıyla ikinci sıraya düştüler. Anlaşılan o ki Jay-Z'nin şirketiyle Beyonce'un H&M ve Pepsi anlaşmaları çifti zirvede tutmak için yeterli olmadı.

Bir hafta öncesine kadar Taylor Swift ve Calvin Harris'in birlikte olup olmadıkları tartışılırken, bu hafta çiftin kazançları gündeme geldi. Swift ve Harris çifti, Beyonce&Jay-Z ve Kanye West&Kim Kardashian ikililerinden sonra en çok konuşulan ve takip edilen çift olma yolunda şimdiden hızla ilerliyor!

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.