TAYLOR SWIFT BİR HEMŞİREYE SÜRPRİZ YAPTI

Taylor Swift'in coronavirüs mücadelesine yardım etmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor...

Swift, coronavirüs hastalarına yardım için New York'ta gönüllü olan Utah'lı hemşire Whitney Hilton'a bir teşekkür hediyesi gönderdi. New York, şu ana kadar ülkedeki en yüksek covid-19 vakasına sahip eyalet. Hilton, Ogden, Utah'daki McKay-Dee Hastanesinde kadrolu bir hemşire.

30 yaş gününü kutlamak için evine dönen Hilton, Swift'den sürpriz bir hediyeyle karşılaştı. Swift Hilton'a, Lover lisanslı giysi paketi ve yaptığı her şey için ona teşekkür eden el yazısı bir not gönderdi. Hilton, hediyelerini Twitter hesabında paylaştı:
"TAYLOR'A HERKESİN ÖNÜNDE TEŞEKKÜR ETMEK istedim @taylorswift & @taylornation13 @treepaine bana 30. yaş günüm/ hastanede yaptıklarım için bir sürü giysi ve Taylor tarafından yazılmış KİŞİSEL BİR MEKTUP yolladılar. Bu kelimenin tam anlamıyla HAYATIMIN EN GÜZEL GÜNÜYDÜ."

People'ın haberine göre Swift mektuba, "Sana birkaç hediye yollamak ve senin için ne kadar minettar olduğumu göstermek istedim. İnsanlara yardım etmek için hayatını riske attığın ve insanların bunu ciddiye almaları mesajını yüksek sesle duyurduğun için sana ne kadar teşekkür etsem az. Ayrıca, konserimden bir fotoğrafını gördüm! Geldiğin için teşekkürler! Bir dahaki sefere sana sarılmak ve şahsen teşekkür etmek isterim. Sevgi ve hayranlıkla, Taylor" yazdı.

Hilton, Intermountain Healthcare için bir blog yazısında New York'ta geçirdiği zamanı yazdı: "New York'ta yoğun bakımda başka bir gün, Bugün, buradaki doktorlar ve hemşireler için 'yavaş' sayılan bir gündü ki bu, artık gülünç bir şey. Ama sanırım mutlak bir krizden daha azı, onlar için iyi bir gün sayılıyor. Size burada durumun neye benzediğinin gerçek bir resmini vermeye çalışıyorum bunu kendim için değil; size gerçek covid-19'un ne kadar korkutucu olduğunu göstermek için yapıyorum. Biz Utah'ta çok ÇOK şanslıyız ve güvende olmanın tek yolu hastalığın yayılmasını yavaşlatmak. Çatılardan çığlık atarak söylemek istediğim tek şey, burada gördüklerimi görebilseydiniz, bunu önlemek için insanca mümkün olan her şeyi yapardınız."