TAYLOR SWIFT, KATY PERRY’NİN KIZINA BİR HEDİYE YOLLADI

Daisy Dove Bloom, annesinin ünlü arkadaşlarından hediyelere doymuyor!

Müzik dünyasında büyük etki yaratan haberlerden birinin Taylor Swift ve Katy Perry tartışması olduğu günleri hatırlıyor musunuz? Son zamanlarda aralarını düzelten Swift ve Perry’nin artık çok yakın olduğunu anlıyoruz.

Ağustos’ta nişanlısı Orlando Bloom ile ilk kızları Daisy Dove Bloom’u dünyaya getiren Katy Perry, önce Beyonce ve Lionel Richie’den aldığı hediyeleri paylaşmıştı şimdi ise Taylor Swift’in özel hediyesini paylaştı.

 

“Daisy Dove, Taylor Swift’in el işlemesi ile yaptığı battaniyeye bayıldı. Umarım bu battaniye senelerce kullandığı ve gençlik yıllarında parçalarını cebinde taşıdığı bir şey olur” diyen Katy Perry, Taylor Swift’in yaptığı battaniyenin fotoğrafını paylaştı. Katy Perry’nin Taylor Swift’in turnesinden dansçıları çalması ile aralarının bozulduğu söylenirken, Swift Rolling Stone’a verdiği bir röportajda, “Yıllarca arkadaş olup olmadığımızı anlamadım. Ödül törenlerinde yanıma gelip bana bir şey söyleyip giderdi ve ben de "Arkadaş mıyız yoksa az önce bana hayatımdaki en kötü hakareti mi etti?" diye düşünürdüm” demişti. Daha sonra Katy Perry’nin yaptıklarını anlatan Swift, “Çok kötü bir şey yaptı. Ben de "Anladım, kesinlikle düşmanız" diye düşündüm. Bu bir erkekle ilgili bile değildi! Bu işle ilgiliydi. Arenada gerçekleşen turnemi sabote etmeye çalıştı. Benim altımda çalışan insanları yanına almaya çalıştı. Ben de şaşırtıcı bir şekilde tartışmalardan nefret ettiğim için olay çıkarmadım. O yüzden artık ondan kaçınıyorum. Biraz garip ve bu durumu sevmiyorum” demişti. 

Swift’in ‘Bad Blood’ şarkısının Perry’e yazıldığı düşünülürken, iki sene önce Perry, Taylor Swift’e gerçek bir zeytin dalı yolladı. Perry’nin barış adımının üzerine artık ikilinin arasından su sızmıyor gibi görünüyor!.