TAYLOR SWIFT VE ARIANA GRANDE YARDIM İÇİN KOLLARI SIVADI

Swift ve Grande, Covid-19 salgını sebebiyle işini kaybedenlerin imdadına koştu!

Covid-19 salgınından sonra ‘Feeding America’ ve ‘Dünya Sağlık Örgütü’ gibi kurumlara bağış yaptıklarını duyuran Taylor Swift ve Ariana Grande, hayranlarını da aynı harekete çağırmışlardı. Bunun yanı sıra sessizce yardım yapmayı sürdüren Swift ve Grande, Corona Virüs pandemiği sebebi ile işlerini kaybeden ve finansal zorluklar çeken hayranlarına bağışta bulunuyorlar. 

Sosyal medyadan hayranları ile iletişim kuran Grande, işini kaybettiği için faturalarını ödeyemeyen, ve finansal zorluk çektiğini belirten insanlara yardım ediyor. TMZ’nin haberine göre nakit yardımlarda bulunan Grande’nin bağışlarının $500 ila $1,500 arasında olduğu söyleniyor. 

Yardımlarını sessizce sürdüren Swift’in hayranları, Swift’in yaptığı yardımları sosyal medyadan paylaştılar. Hayranlarının finansal zorluklardan bahsettikleri sosyal medya paylaşımlarını gören Swift, o kişilere ulaşarak nakit yardımda bulundu. Kira ve fatura için $3,000 yardımda bulunan Swift’in yazdığı mesajlar hayranları tarafından Twitter üzerinden paylaşıldı. 


Birkaç gün önce hem Ariana Grande hem de Taylor Swift, finansal imkanı olan hayranlarını yardım ve bağış yapmaya çağırmışlardı. “Birbirimizi korumak için sosyal izolasyondayken kalbim, tüm bunlardan etkilenen küçük işletmeler, aileler ve insanlar için acıyor. Ben, aşağıda listelenen kuruluşlara yardımda bulunuyor ve imkanınız varsa siz de yapmalısınız,” diyen Ariana Grande, Instagram hikayesinden bir mesaj paylaşmıştı.

“Dünya Sağlık Örgütü ve Feeding America bağış yaptığım bazı kuruluşlar arasında. Eğer imkanınız varsa lütfen bu kriz sırasında bağış yapma hareketine katılın,” diyen Taylor Swift, Grande gibi Instagram hikayesinden hayranlarını bağış yapmaya çağırmıştı.