‘THE BIEBERS’ TV ŞOVU YAYINDA!

Hailey ve Justin Bieber, ilişkilerinin geçmişini masaya yatırıyor!

Justin ve Hailey Bieber hayranları, ünlü çiftin oldukça inişli çıkışlı bir ilişkileri olduğunu biliyordur. İlk olarak 2016 yılında birlikteliklerine başlayan Hailey ve Justin, birkaç ay sonra ayrılmışlardı. Daha sonra eski sevgilisi Selena Gomez ile yeniden bir araya gelen Bieber, sürekli ayrılıp barıştığı Gomez ile ilişkisine kesin bir şekilde son verdi. Hailey ile yeniden bir arada olan Justin Bieber, ilişkilerine başladıktan sadece birkaç ay sonra Eylül 2018’de New York mahkemesinde nikah kıyarak evlendi! Nikahlarının ardından evliliklerini bir sene sonra büyüleyici bir düğün aileleri ve arkadaşları ile beraber kutlayan Bieber çifti, karantina boyunca bir sürü TikTok dans videosu ile hayranlarını eğlendiriyorlardı. Şimdi ise ‘The Biebers’ adlı bir kısa TV şovu çekmeye başlayan çift, Pazartesi günü Facebook Watch’tan yayınlanan 10 dakikalık ilk bölümde evlerindeki gölde bir tekne turuna çıkıyorlar. Hailey’e çocukluğunda Kanada’da balık tutmaya gittiğini söyleyen Justin, daha sonra ilişkileri hakkında konuşmaya başlıyor. İlişkilerinin yolculuğu üzerine konuşan Justin, Hailey’e 2016’daki ayrılıklarından sonra kendisine nasıl yeniden güvendiğini soruyor. “'Sen ve ben sona erdiğimizde ve iyi şartlarda olmadığımızdan beri, esasen kendi başımaydım. Hemen kendimi bir ilişkiye atmadım - unutmayı denemek için başka şeyler yaptım insanlarla konuşmak yada bir şekilde bu boşluğu doldurmak. Gerçekten hissettiğim duyguları hissetmeme izin verdim, diyen Hailey, iki sene sonra nasıl yeniden bir araya geldiklerini anlattı. 

“Seni o kadar çok önemsediğimi hatırlıyorum ki, hayatımda romantik bir şekilde olman benim için önemli değildi, sadece birbirimizin hayatında olmamızı istedim. Geriye baktığımda, birbirimizden ayrı zaman geçirip kendi işimize odaklanmamız en iyi şeydi. Kariyerimde istediğim yere geldim, kendi başıma buldum ve genç bir yetişkin olarak... Bir araya geldiğimizde kendimi yeterince deneyimli hissediyordum. Ne istediğimi biliyordum,” diyen Hailey, Justin ile tekrar bir araya gelmeden önce tereddütleri olduğunu ve kafasının karışık olduğunu itiraf etti. Ortak arkadaşlarının kendisinin ikna ettiğini ekleyen Hailey, Justin’in kendi üzerinde çalıştığını duyduğunu söyledi. Bu nedenle Justin’i affetmeyi seçen Hailey, yeniden bir ilişkiye başlamaya karar verdi. Justin ayrıca Hailey'e evlenmekle ilgili en güzel şeyin ne olduğunu sordu ve Hailey de, “Bundan çıkardığın arkadaşlık. Ne kadar çok çalışırsanız ve savaşırsınız ilişkiniz o kadar sağlam olur. Çok çalışma gerektiriyor. İlişkimiz üzerinde çok çalışmak zorunda kaldık ve bu bizim birbirimize daha çok bağlı ve yakın olmamızı sağladı. Sen benim en iyi arkadaşımsın, her şeyi yapabileceğin bir en iyi arkadaşa sahip olmak evliliğin en büyük getirisi,” diye cevapladı. 

Evlilik yeminleri ile gelen ‘güvenli’ hissini sevdiğini söyleyen Justin, Hailey’e hastalıkta ve sağlıkta kendisi ile olduğu için teşekkür etti. “Şimdi daha önce hiç olmadığım kadar iyi bir yerdeyim,” diyen Justin, "Sen ve ben de hiç olmadığımız kadar yakınız,” diye ekledi. Ünlü çift, ’The Biebers’ şovunun ilk bölümlerini birbirilerine olan aşkı anlatarak bitirdiler. Toplam 12 bölüm yayınlayacak olan Justin ve Hailey Bieber’ın ünlü arkadaşlarını ve ailelerini programlarında ağırlamaları bekleniyor.