THE CROWN 6. SEZONDAN PRENS WILLIAM VE KATE MIDDLETON'A İLK BAKIŞ

Netflix'in İngiliz Kraliyet Ailesi'ni konu alan dizisinde William ve Kate'i canlandıran oyuncuların ilk görüntüleri...

Buse Saray BUSE SARAY 17 Mart 2023
THE CROWN 6. SEZONDAN PRENS WILLIAM VE KATE MIDDLETON'A İLK BAKIŞ Getty Images

Modern kraliyet ailesinin iki üyesi, televizyon çıkışlarını yapmaya hazır! St Andrews, İskoçya'da çekimleri devam eden “The Crown”un altıncı sezonunda, üniversite çağındaki Prens William ve Kate Middleton rollerini Ed McVey ve Meg Bellamy oynayacak.



Çift, 2001 yılında St Andrews Üniversitesi'nde okurken tanıştı. Fotoğrafçılar, oyuncuları 17 Mart'ta olası bir sevimli buluşma gibi görünen bir sahneyi çekerken yakaladılar.




William ve Kate'in ilişkisi, tanıştıklarından beri herkes tarafından merakla takip ediliyor. Kasım 2010'da nişanlandılar ve 29 Nisan 2011'de Westminster Abbey'de evlendiler. Ayrıca üç çocukları var: Galler Prensi George, Galler Prensesi Charlotte ve Galler Prensi Louis.




Bu sezonun, William'ın annesi Prenses Diana'nın ölümü de dahil olmak üzere 90'lardaki Kraliyet Ailesi'ne odaklanacağı tahmin ediliyor. Ölüm anını göstermeyeceklerine inanılsa da sonrasını içerecek. Bir kaynak, “doğru olanı yapmak ve (onu) hassas bir şekilde ele almak" için güçlü bir istek olduğunu söyledi.

Eylül 2022'de, Kraliçe II. Elizabeth'in öldüğü gün "The Crown" çekimlerine ara verilmişti.




ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.