THE HANDSMAID’S TALE DÖRDÜNCÜ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI

Sezonun ilk üç bölümü 28 Nisan’da yayınlanacak!

Resmi olarak belirtebiliriz: ‘The Handsmaid’s Tale’ dördüncü sezonu ile geri dönüyor! Haber 26 Temmuz 2019’da duyuran Hulu, Kanada’ya kaçan Gilead’ın insanlarının kaderinin belli olacağını belirtti. 28 Nisan’da Hulu üzerinden yayınlanacak olan dördüncü sezonun ilk üç bölümü, şimdiden bizi heyecanlandırmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde yayınlana fragman ile bizi çok heyecanlı bölümlerin beklediğine emin olabilirsiniz. 


Haziran ayında sezonun diğer bölümlerini yayınlayacağını söyleyen Hulu, dördüncü sezonun özetini paylaştı: “The Handmaid's Tale'in yaklaşan dördüncü sezonunda June (Elisabeth Moss), Gilead’a acımasız bir isyancı lider olarak karşılık verir, ancak aldığı riskler beklenmedik ve tehlikeli yeni zorlukları beraberinde getirir. Adalet ve intikam arayışı, onu tüketirken en değerli ilişkilerini yok etmekle tehdit eder.”


Önceki sezonda bulunan 13 bölümün aksine 10 bölümden oluşacak olan dördüncü sezon, ilk sezonda olduğu gibi daha sınırlı bir hikaye sunuyor. Ocak 2020’de IndieWire’a konuşan yapımcı Bruce Miller, “Benim gözümde bazı hikayeler 10 bölüm ile anlatılabilir” diyerek dördüncü sezonun daha kapsamlı olacağını söylemişti.