‘THE LADY AND THE TRAMP’ FİLMİNİN İLK FRAGMANI

Disney’in en yeni Live Action filmi…

Disney bu aralar animasyon filmlerini Live Action halinde çekmeye başladı! The Lion King, Aladdin, Mulan ve Küçük Deniz Kızı derken küçüklüğümüzün filmleri en iyi prodüksiyonlarla canlanıyor. Şimdi ise köpeklerin hikayesini anlatan ‘The Lady Is A Tramp’ filmi Live Action olarak geliyor… İlk fragmanı yayınlana filmde; Tessa Thompson Justin Theroux, Janelle Monae, Sam Elliot, Benedict Wong, Kiersey Clemons ve Yvette Nicole Brown gibi ünlü isimler yer alıyor. Aynı zamanda kurtarılan iki köpeğin yer aldığı filmde Monte adlı köpek Tramp rolünü üstleniyor ve Theroux tarafından seslendiriliyor. 


Geçtiğimiz hafta Anaheim, Kaliforniya’da gerçekleşen D23 Expo 2019’da gösterilen fragman 12 Kasım’da Disney+ adlı yeni yayın servisinde özel olarak yayınlanacak. Bir çok sürprize yer veren D23 Exposunda ‘High School Musical’ filminin yenisinin çekileceği açıklandı. Aynı zamanda ikonik Lizzie McGuire karakterine döneceği açıklanan Hilary Duff, Lizzie’nin 30’lu yaşlarda New York’ta bir moda tasarımcısı asistanı olarak çalıştığı hayatını konu alacak. 

“Açıkçası tüm gelişmeler oldukça sürreal oldu. Bir kaç aydır bu bilgiyle yaşıyorum ve heyecanımı gizlemek çok zor oldu,” diyen Duff, “Lizzie hayatımın ve benim çok büyük bir parçası oldu, şimdi 30 yaşında ve onun ilginç yüzlerini yeniden öğrenmem gerekecek. Ama çok heyecanlıyım!” diye Entertainment Tonight’a açıklama yaptı.