‘THE OLD GUARD’ FİLMİNİN İKİNCİSİ GELİYOR

Charlize Theron, ölümsüz savaşçı karakterine geri dönüyor.

‘The Old Guard’ filmi hayranları için güzel bir haberimiz var! Görünen o ki Netflix’in hit aksiyon filminin ikincisini izleyeceğiz. Gina Prince-Bythewood tarafından yönetilen ‘The Old Guard’ filmi Greg Rucka’nin grafik romanından uyarlanmıştı. Geçtiğimiz Temmuz ayında Netflix üzerinden vizyona giren film kısa bir süre içerisinde izlenim rekorları kırmıştı. İkinci film hakkında detaylar sınırlı olsa da Charlize Theron, yeni filmin çekileceğini doğruladı. Aşağıda ‘The Old Guard 2’ hakkında bildiğimiz her şeyi görebilirsiniz…

İKİNCİ FİLMİN YÖNETMENİ KİM OLACAK?

Pandemi sebebiyle ertelenmelerin ardından ‘The Old Guard 2’ filmi yeni bir yönetmen ile ilerleyecek. Deadline’ın haberine göre ikinci filmi Victoria Mahoney yönetirken, Prince-Blythewood yapımcı koltuğunda yer alacak. Daha önce ‘Star Wars: The Rise of Skywalker’ filminin yönetmen ekibinde yer alan Mahoney, ‘Star Wars’ filmlerini yöneten ilk ve tek siyahi kadın olmuştu. Deadline’a konuşan ve heyecanını paylaşan Mahoney, “Bu kolektif yetenek ve beceri dolu insan ile bir arada çalışacağım için çok heyecanlıyım. ‘The Old Guard’ filmini yüzlerce kez izledim ve bu yolculuğa katılacağım için mutluluğumu kelimeler ile ifade edemem. Aksiyon seven seyirciler için sınırları aşmak için sabırsızlanıyorum” dedi. Aynı zamanda Theron, Kiki Layne, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Chiwetel Ejiofor gibi ilk filmde yer alan isimlerin ikinci filmde de olacağını doğrulayan Deadline, şimdiden bizi heyecanlandırmayı başardı.

ÇEKİMLER NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Ölümsüz savaşçı Andy karakterini canlandıran Charlize Theron, Variety’e senaryonun tamamlandığını ve prodüksiyonun 2022’nin ilk yarısında başlayacağını söyledi. Rol arkadaşları Marwan Kenzari ve Luca Marinelli’nin ekrana geri döndüğünü ekleyen Theron, film için heyecanlı olduğunu belirtti.