TOM HANKS CORONA VİRÜSÜ ATLATTI

Amerikalı ünlü aktör Tom Hanks ve eşi Rita Wilson geçtiğimiz günlerde corona virüse yakalandığını açıklamıştı. Çift, yeni tip koronavirüs tedavisi gördükleri hastaneden taburcu edildi...

Amerikalı aktör Tom Hanks ve eşi Rita Wilson Corona Virüs’e yakalandıkları haberiyle gündeme gelmişti. Ünlü çiftten iyi haber var: Hanks ve Wilson dün taburcu edildi.

Hastaneden taburcu edilen Tom Hanks ve Rita Wilson, Avustralya’nın Queensland eyaletinde kiraladıkları evde kendilerini karantinaya aldı. Çiftin oğlu Chet Hanks, “Kendilerini çok daha iyi hissediyorlar. Paniklemeyin, herkese acil şifa diliyoruz.” dedi.

Wilson, Twitter'dan ayrılanlar için bir müzik çalma listesi derlemesine yardım etmesini istedi ve buna “Karantina” adını verdi.

TOM HANKS’TEN ESPRİLİ PAYLAŞIM

Tom Hanks ise sosyal medya hesabından üzerinde ‘Corona’ yazan daktilosunun fotoğrafını paylaştı, virüsün kendisine daktilosundan paylaştığı esprisini yaptı. “Buraya sevdiğim daktilomla geldim. Onunla hep birlikteydik” diyen Tom Hanks’in paylaştığı fotoğrafta daktilonun üzerinde marka olarak ‘Corona’ yazdığı görülüyor.

Tom Hanks’in mesajına takipçilerinden çok sayıda yorum geldi. Tom Hanks’in taburcu edilmesi Corona Virüs nedeniyle tedirgin günler geçirenler için de umut verici.

Uzmanlar ise Corona Virüs teşhisi konan 63 yaşındaki Tom Hanks’in iyileşmesinin sürpriz olmadığını; sürecin bünyenin ne kadar kuvvetli olduğuyla ilgili olduğunu söylüyor.

Tom Hanks, Instagram’da yaptığı paylaşımda, “Soğuk algınlığı ve vücut ağrılarımız oldu, yorgun hissettik. Hafif ateşle beraber Rita’nın titremeleri de vardı” sözleriyle yaşadıklarını anlatmıştı.