Tom Holland Zendaya’nın Doğum Gününü Kutladı

Zendaya'nın bilmediğimiz bir hobisi varmış!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 03 Eylül 2023
Tom Holland Zendaya’nın Doğum Gününü Kutladı Getty Images

Tom Holland, tüm takipçilerine Zendaya’nın doğum günü olduğunu ve onu ne kadar çok sevdiğini hatırlattı. Zendaya’nın 27. doğum gününü kutlayan Tom Holland, Zendaya’nın dalış yaparkenki bir fotoğrafını paylaşarak, “Benim doğum günü kızım” yazdı.

Tom Holland Instagram Hikayesi

İlişkilerini olabildiğince gizli yaşamayı tercih eden Zendaya ve Tom Holland, oldukça az ama etkili paylaşımlar yapıyorlar. Eylül ayında Elle Amerika’ya verdiği röportajda ilişkisi hakkında konuşan Zendaya, “Hayatımın bazı kısımlarının halka açık olduğunu kabul ettim. Normal biri olup hayatımı yaşayıp sevdiğim kişiyi sevemiyorum. Ama aynı zamanda paylaştığım şeyleri kontrol etme hakkım var. Bu huzuru koruma ve bazı şeylerin özel olması hakkında ama aynı zamanda yaşamaktan korkmama. Saklanamazsınız. Bu da eğlenceli bir şey değil,” demişti. 

Mart 2022’de Boston’da ‘Challengers’ filmini çekerken gördüğü ilgi değişimini de anlatan Zendaya, “Son ‘Spider-Man’ filminden ve son ‘Euphoria’ sezonundan sonra inanılmaz bir değişim oldu. Önceden bazı yerlere gidebiliyordum ve girip çıkarken sorun yaşamıyordum. Ama geçtiğimiz bahar aylarında Boston’da direkt eve gitmek zorunda kaldım çünkü çok fazladı. Herkes bir barda veya başka bir yerdeyken ben ‘Çok isterdim ama sanırım herkesin gecesini mahvedeceğim,’ diyordum. Çünkü ben orada olduğum zaman o kadar da eğlenceli olmuyor,” dedi. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.