TRAVIS SCOTT’UN YENİ ŞARKISI KYLIE JENNER İLE AYRILIĞINI MI ANLATIYOR?

Ünlü çift kısa bir süre önce ayrılma karar almıştı…

Kylie Jenner, eski sevgilisi Tyga ile yeniden buluşma söylentilerine hemen cevap vermişti. Şimdi ise gündemde yeni bir konu var: Travis Scott’un yeni şarkısı ‘Highest in the Room’ Kylie Jenner ile ayrılığı hakkında mı?

TMZ’nin bir kaç gün önce ikilinin ayrıldığı haberini vermesi üzerine Kylie Jenner Twitter üzerinden “Travis ve ben iyi durumdayız ve odak noktamız Stormi. Arkadaşlığımız ve kızımız önceliğimiz” yazmıştı. 

Geçtiğimiz günlerde yeni bir şarkı yayınlayan Scott’un, ‘Highest in the Room’ şarkısının sözlerinin Kylie Jenner hakkında olduğu tahmin ediliyor. Şarkının ilk bölümünün ayrılıktan bahsetmesi ise bu söylentileri artırdı:

“Gözlerimi gördü, benim gittiğimi biliyor / Korkabileceğin bir şeyler görüyorum / Bir şovdayım ama yakında döneceğim / Bu duymak istediği şey değil / Şimdi o odamda / Sakallarıma sarılı bacakları / En hızlı arabayı aldım / Umarım buradan çıkarız / Seninleyken yaşadığımı hissediyorum / Beni sevdiğini söylüyorsun, yalan söyleme / Kalbimden geçmeyecek, ölmek istemiyorum / Tabancayı yanımda tut”

Çifte yakın bir kaynak E! News’a ikilinin yeniden kavga ettiklerini ama yine de birlikte oldukları söylemişti. Ünlü şarkıcının hayranları şarkının “Bir şovdayım ama yakında döneceğim. Bu duymak istediği şey değil,” kısmının ayrılma sebeplerini açıkladığını düşünüyor. Travis Scott’un turnede ve şovlarda olmasının ikiliyi ayrılığa sürüklediği düşünülürken, Kylie Jenner ilişkilerinin sonlanmasının arkadaşlıklarını bozmadığını söyledi.