TRISTAN THOMPSON, KHLOE KARDASHIAN'IN FOTOĞRAFINA YORUM YAPTI

Tristan Thomspon ve Khloe Kardashian’ın arası düzeliyor mu?

Tristan Thompson, Khloe Kardashian’ın Instagram hesabından ayrılamıyor! Eski kız arkadaşının resimlerinin altına yorum yapmaktan vazgeçmeyen Thompson, Kardashian’ın son koyduğu resmin altına oldukça flörtüz bir yorum yaptı.

Geçtiğimiz Pazartesi günü ‘Good American’ kıyafet markasının ‘Active Intimates’ iç çamaşırları ile aynadan çektiği bir pozu paylaşan Kardashian, “Göz kırpın ve yaz gelecek.

Hazır olun ki asla hazırlanmaya vakit harcamayın” dedi. 


Ablasının resminin altına kalpler ile yorum yapan Kylie Jenner’ın yanı sıra Kourtney Kardashian ise ‘Jane ve Suzanne her zaman hazır!” dedi. Ancak yorumlar arasında en çok dikkat çeken isim Khloe Kardashian’ın eski sevgilisi ve kızı True’nun babası Tristan Thompson oldu. Fotoğrafın altına ‘saucy’ yazan Thompson birçok emoji kullanarak Kardashian hayranlarının dikkatini çekti. Thompson ile yeniden bir araya gelmesi konusundaki dedikoduları cevapsız bırakan Kardashian, geçtiğimiz Çarşamba günü Instagram hikayesinden “Bu günlerde neden evlilikler yürümüyor” başlıklı bir yazı paylaşarak ince bir mesaj verdi. Ancak daha sonra, “O kesinlikle kırmızı bayrak işareti veriyor ama benim en sevdiğim renk kırmızı, ne yapabilirsiniz ki,” diye bir yazı paylaşan Kardashian, hayranlarının kafasını karıştırdı. 2018’de ayrılan Kardashian ve Thompson, kızları True’yu ortak büyütme kararı almışlardı. Kylie Jenner’ın en yakın arkadaşı Jordyn Woods ile öpüştüğü ortaya çıkan Thompson ve Kardashian sansasyonel bir süreç sonrasında ayrılmıştı. Bundan önce de kızı True’nun doğumundan saatler önce birkaç kadın ile görüntülenen Thompson’un itibarı pek temiz değildi!Kasım ayında ‘Good American’ markasından bir bodysuit giyerek Instagram’da bir fotoğraf paylaşan Kardashian, yine Thompson’dan bir yorum almıştı. “Vay canına! Mükemmellik! Vay Canına!” diyen Cleveland Cavailers basketbol oyuncusu Thompson, prenses ve kalp emojileri de eklemişti. Aynı haftanın başında Kardashian kardeşlerinin yeni parfümünü kutlayan Thompson, hikayesinden Khloe’nin parfümü Pink Diamond’u pembe balonlar eşliğinde paylaşmıştı. “Bugün KKW Fragrance ile Pink Diamond koleksiyonum çıkıyor ve bebeğim True ve Tristan’dan bu balonları aldım. Sevgisini ve düşünceli olmasını takdir ediyorum,” diyen Khloe Kardashian yeniden bir araya gelme söylentilerini artırmıştı. True’nun ilk doğum günü için Tristan’ı da çağıran Khloe Kardashian, “Anne ve babasının yanında olmasını istedim. Benim ailemde herkes bu ayrılığı ya��ıyor. Bu nedenle ailem içinde gerginlik olacağını biliyordum ama True için en iyisini yapmak istedim,” demişti. .