TWITTER 2022’Yİ BİR MANİFESTOYA DÖNÜŞTÜRMEYE HAZIRLANIYOR

Twitter’ın yeni kampanyasında Megan Thee Stallion, Niall Horan ve Demi Lovato gibi isimler var!

Bir grup ünlüyü bir araya getirdikten sonra ses getirmemek mümkün değil! Twitter da 2022’de altını çizmek istediklerini Issa Rae, Megan Thee Stallion, Simu Liu, Niall Horan ve Demi Lovato gibi isimler ile yapıyor. Bugüne kadarki en büyük ünlü kampanyasını hazırlayan Twitter, yeni insiyatifi ile kullanıcıları tweet'ler aracılığıyla hayallerini gerçekleştirmeye teşvik ediyor.

Kariyerlerinin başında hayallerine Twitter üzerinden ulaşan oyuncuları, müzisyenleri ve sporcuları seçen Twitter, yeni manifesto kampanyası ile şimdiden gündemimize oturdu. Mayıs 2014’te “Bir takıma ihtiyacım var çünkü söz veriyorum bu rap şeyini uçuracağım,” diyen Megan Thee Stallion, birkaç sene sonra Grammy Ödüllü bir sanatçı olmuştu. Veya 2018’de “Ok Marvel, artık benimle konuşacak mısınız?” diyen Liu, birkaç sene sonra Marvel filminin kadrosunda yer almıştı. 

Twitter'ın New York'taki Billboardları (Twitter)

Ünlülerin Twitter’da başlayan hayal serüvenini New York, Los Angeles, Chicago ve Toronto gibi şehirlerde billboardlara taşıyan Twitter, özellikle seçilen ünlü grupların doğdukları kentlere yöneldi. Billboardlara ek olarak ‘Boys and Girls Club’ ‘Destination Crenshaw’ ve ‘UNICEF’ gibi ünlülerin seçtiği vakıflara bağış yapan Twitter, aynı zamanda Gia Peppers ile canlı yayınlar düzenleyerek ünlülerin ve kullanıcıların 2022 manifestolarını paylaşacak.