ÜNLÜLER 2020'YE NASIL GİRDİ?

Çalışanlar, renkli partiler düzenleyenler, ailesi ile birlikte geçirenler... Ünlüler yılbaşında ne yaptı? İşte ünlülerin yılbaşı paylaşımları..

2019’u geride bırakırken sadece bir yılı değil bir onyılı kapatıyoruz! 2020’yi evde, partide veya davetlerde karşılayan ünlüler, hayranlarının yeni yılını kutlamayı unutmadılar. Instagram’dan kutlamalarından veya 2019’un öne çıkan anlarından kareler paylaşan yıldızlar, yeni onyılı en eğlenceli ve renkli şekilde karşıladılar. Aşağıda ünlülerin 2020 kutlamalarını görebilirsiniz…

KYLIE JENNERKylie Jenner 2020’yi Instagram üzerinden paylaştığı bir fotoğraf ile kutladı: “Yeni yılınız kutlu olsun. Bu sene bazı şeylerin daha iyi olması gerektiğini hissettiğiniz zamanlarda, aştığınız dağlar geçtiğiniz vadiler aklınıza gelsin. Siz, dün olduğunuzdan çok daha fazlasınız. 2020’de sadece pozitif enerjiler.”


HADİSEYeni yılı sahnede kutlayan Hadise, hayranları ile paylaştığı fotoğrafa, “Yeni yıla sahnede dans ederek, şarkılarımı sizinle birlikte söyleyerek girmek benim için en güzel hediye! İyi ki varsınız!” yazdı. 


REESE WITHERSPOONReese Witherspoon, yeni yılı oğlu ile paylaştığı bir fotoğraf ile kutladı. “Yeni yılınız kutlu olsun! 2020’nin getirecekleri için sabırsızlanıyorum!” diyen Witherspoon, oğlu ile eğlenceli bir kare paylaştı. 


BELLA HADIDSon aylarda bizi kıskandıran güneşli tatiller ile konuşulan Bella Hadid, yeni yılı arkadaşları ile kutladı. Yeni yıl tatillerinden bir kare paylaşan Hadid, “Vay canına… Bu hayat ve arkadaşlarım için daha minnettar olamazdım… İnanılmaz,” dedi.


GÜLSE BİRSEL2020’yi Jet Sosyete dizisinden bir kare ile kutlayan Gülse Birsel, “2020 bir kendine gelsin, iyi performans göstersin. 2019’dan enkaz devraldı, durumu toparlasın, kutlamalara layık olsun!” paylaşımına yazdı. 


NICOLE KIDMAN2020’yi, eşi Keith Urban’ın Nashville’deki konserinde karşılayan Nicole Kidman, “Yeni yılı karşılamayı en sevdiğim yerlerden birindeyim-Keith Urban’ı Nashville’de dinlemek. Hepinize muhteşem bir 2020 diliyorum,” diyerek konserden bir paylaşım yaptı. 


SERENAY SARIKAYASerenay Sarıkaya “2020 için hazırım,” diyerek bir kare paylaştı. 


CHRISSY TEIGEN VE JOHN LEGENDChrissy Teigen ve John Legend yeni yılı arkadaşları ile karşıladılar. “Selam arkadaşlar, bu paylaşım için uygun mu?” diyerek ev partilerinden bir kare paylaşan Teigen, yeni yıl coşkusunu hayranları ile paylaştı. 


LIZZOLizzo, 2020’yi balonlar arasında karşıladı! “Hazır mısınız?” Diyerek bir video paylaşan Lizzo, altın balonlar arasında yeni yılı karşıladı. 


DEMET EVGARDemet Evgar, 2020’yi evdeki kutlamasından bir kare ile kutladı. Paylaşımına “2019 'a şükrederek başladım 2020 ye...Etrafımı saran sevgili dolu, güven dolu tüm varlıklara, dostlara,aşklara, muhabbete,işime, gücüme binlerce kere şükürler olsun. Hoşgeldin 2020. Tüm bereketine açıyorum kendimi,” diyen Demet Evgar, kraliçe tacı ile dikkat çekti. 


HAILEY BALDWIN VE JUSTIN BIEBERYeni yılı eşi Justin Bieber ile karşılayan Hailey Baldwin, “Lütfen 80 yaşımda da yeni yıl öpücüğüm ol!” diyerek sevimli bir kare paylaştı. 


SOPHIE TURNER VE JOE JONASYeni yılı eşi Sophie Turner ile kutlayan Joe Jonas, “Herkesin yeni yılı kutlu olsun. Şu ana kadar hayatımın en güzel yılıydı. Sonuna kadar 2020 vizyonu!” diyerek eğlenceli bir kare paylaştı. 


GÜLŞEN2020’yi sahnede kutlayan ünlüler arasında yer alan Gülşen, “Merhaba 2020” diyerek bir fotoğraf paylaştı. 


BEYONCE, BLUE IVY VE MEGAN THEE STALLIONBeyonce yeni yılı arkadaşı Megan Thee Stallion ve kızı Blue Ivy ile kutladı. ‘Mutlu yıllar!” diyerek bir kare paylaşan Megan Thee Stallion, Beyonce ve Blue Ivy ile keyifli anlarını kaydetti. 


ALESSANDRA AMBROSIO Yeni yılı Brezilya’da kutlayan Alessandra Ambrosio, “Bu yeni onyılda pozitif modunuzu yükseltin. Mutlu 2020’ler!” diye bir kare paylaştı. 


RACHEL ARAZTakipçilerinin yeni yılını kutlamayı unutmayan Rachel Araz, “İyi Seneler,” diyerek ışıklı tacı ile eğlenceli bir video paylaştı. 


EVA LONGORIAEşi ve oğlu ile fotoğraflarını Instagram üzerinden hayranları ile paylaşan Eva Longoria, “Geriye bakmak yok! Mutlu yıllar!” yazdı. 


DUA LIPADua Lipa yeni yılı Miami’de kutladı. Işıltılı elbisesini ve arkadaşları ile resimleri Instagram üzerinden paylaşan Lipa, 2020’yi sevgilisi Anwar Hadid ile beraber karşıladı. 


TANEM SİVAR“Yeni ‘siz’ yılınız kutlu olsun. Bir sene sizi değiştirebilir,” diyerek paylaşım yapan Tanem Sivar, hayranlarının yeni yılını kutladı. 


DREW BARRYMORE“2020, geliyoruz! Herkese mutlu yıllar,” diyerek bir kare paylaşan Drew Barrymore, 2020 gözlükleri ve renkli kazağı ile dikkat çekti. 


VANESSA HUDGENS2020’ye oldukça gösterilki bir şekilde giren Vanessa Hudgens, katıldığı davetten fotoğraflar paylaşmayı unutmadı. 


DİDEM SOYDANYeni yılı köpeği ile kutlayan Didem Soydan, “Bana sevginin ne kadar derin olduğunu ve olabileceğini gösteren yol arkadaşım ,sen bütün günlerimin köpüğüsün ...umarım seni mutlu edebiliyorumdur çünkü sen beni çok mutlu ediyorsun ve masum bir melek olan seni her gün izlememe izin verdiği için evrene teşekkür ederim bana harika şeyler öğretmeye devam ettiğin yıllarımız olsun köpüğüm…” diyerek bir 2020 paylaşımı yaptı. 


MINDY KALING“2020’nin hazırladığı her şeye hazırım,” diyen Mindy Kaling, 2020 gözlükleri ile bir resim paylaştı. 


MARIAH CAREYMariah Carey yeni yılı Dominik Cumhuriyeti’nde karşıladı. “Mutlu yıllar!” Diyerek havai fişek gösterisinden bir kare paylaşan Mariah Carey çok keyifli görünüyordu. 


ÖYKÜ BAŞTAŞYeni yılı bir video ile kutlayan Öykü Baştaş, “2020’ye yürüyorumdur,” diyerek geride bıraktığımız senede yer aldığı defileleri paylaştı. 


JENNIFER LOPEZJennifer Lopez yeni yılı çocukları ve eşi Alex Rodriguez ile karşıladı. Kutlamalarından resimler paylaşan Lopez, “Yeni Yıl 2020!” yazdı. 


KIM KARDASHIANKim Kardashian hayranlarının yeni yılını kutlamayı unutmadı. Eşi, Kanye West ile bir resim paylaşan Kardashian, “2020 aşk dolu geçsin,” yazdı. 


MILEY CYRUSMiley Cyrus yeni yılı bir partide kutladı. Kutlamadan önce bir resim paylaşan Cyrus, “2020 partisinden önce,” yazdı.